Kvalitní a rychlé zpracování kulatiny nabízí pan Štěpánek z Nové Vrchoslavi

Možná už jste slyšeli o projektu Tiny House, který sleduje spousta z nás na Instagramu. Možná jste naopak slyšeli o Drevouje.cz, kde najdete pana Michala Štěpánka, který s velkou podporou svých rodičů, za což je jim nesmírně vděčný, rozjel své podnikání u Krupky, konkrétně v Nové Vrchoslavi. Protože do práce vnáší zápal, zajímá se o kvalitu starých, generacemi ověřených postupů zpracování kulatiny i výroby dřevěného nábytku, těší se úspěchu.

 

S úctou ke dřevu a starému řemeslu

Láska a úcta ke dřevu byla vždy součástí života pana Štěpánka. Proto bylo, dá se říct přirozené, že to, jak tíhnul ke dřevu, přineslo potřebu a chuť mít svou společnost, která se bude věnovat právě zpracování dřeva. Pan Štěpánek je nejen milovníkem dřeva, ale i přírody a udržitelnosti. Chce dělat a dělá věci co nejlépe, s láskou a pokorou.

Aktuálně se zabývá především zpracování kulatiny. Poptávat můžete precizně připravené fošny, trámy i latě. Potřebujete nahradit starý trám krovu? Nebo děláte kompletně novou střechu? Poradí vám, které dřevo bude pro použití nejlepší, aby vám sloužilo i celý život.

Ve volném čase se pan Štěpánek věnuje výrobě ze dřeva, a tak se můžete podívat do fotogalerie na drevouje.cz, kde najdete zajímavé, jednoduché a přesto krásné kousky nábytku, které pochází z jeho dílny.

 

Podívejte se na zajímavá videa

Nejen na Instagramu můžete sledovat pokroky pana Štěpánka, sdílet s ním své zkušenosti se dřevem nebo se přiučit či inspirovat. Zajímavá, informativní i přibližující výrobu jsou také videa, která se nachází na YouTube, ale dostanete se na ně i prostřednictvím webových stránek drevouje.cz.

Ať už potřebujete připravit materiál ke zhotovení bednění, trámy a fošny na ohradu pro ovce nebo třeba latě na připravovanou terasu, obraťte se na pana Štěpánka. Jistě se dohodnete k vaší spokojenosti.