Variabilita použití desek CETRIS® může pomoci i Vám

Pokud právě realizujete stavbu nebo rekonstruujete a hledáte moderní a chytré materiály, pak se jistě zajímejte o cementotřískové desky CETRIS®, které přináší do světa bydlení nové možnosti. Představme si je…

Spojení síly a kvality
Desky CETRIS® jsou cementotřískové desky, které v sobě slučují výborné vlastnosti cementu a dřeva. Právě díky tomuto spojení nabízejí desky CETRIS® mnoho možností využití. Mezi hlavní přednosti desek patří především jejich nehořlavost, odolnost proti povětrnosti, mrazuvzdornost, hygienická nezávadnost, odolnost proti plísním a houbám, odolnost proti hmyzu či naprostá ekologičnost. Jejich výhodou je také jejich nízká hmotnost, pružnost a snadná opracovatelnost.

Kde je možné CETRIS® desky použít?
Cementotřískové desky CETRIS® je možné využít hned několika způsoby. Jsou určeny například na realizaci stěnových, střešních, požárních i podlahových systémů. Hojně se používají v systému odvětraných fasád či k realizaci podhledů a soklů nebo jako výplně balkonů. Používají se i pro systémy ztracené bednění. Své využití najdou i při realizaci dopravních staveb nebo k opláštění výtahových šachet. Vždy slouží skvěle!

Praktické rozměry
Cementotřískové desky CETRIS® se vyrábí v tloušťkách 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 mm. Po dohodě lze dodat i desky tloušťky 34, 36, 38 a 40 mm. Základní rozměr desky je 3 350 x 1 250 mm. Desky je možné dodat přesně v tom rozměru, který si sami určíte. Do desek lze také předvrtat otvory, desky lze frézovat, fázovat či brousit. Na objednávku se dodávají i desky s povrchovými úpravami a to buď desky barvené konečnou finální barvou nebo opatřené lazurovacím lakem.

Více informací najdete na www.cetris.cz nebo www.cetrishobby.cz