Kvalita nových oken je velmi důležitá

Pokud se chystáte postavit si dům nebo plánujete jeho rekonstrukci, budete si muset vybrat nová kvalitní okna. Kvalitní okna dokáží lépe izolovat celý dům a minimalizovat jeho tepelné ztráty. Aby okna izolovala dům opravdu dokonale, musí být vyrobena z kvalitních materiálů a moderními postupy. Přesně taková okna vyrábí společnost Nedroplast s.r.o.
 
 
 
 
  

Kvalitní okna dokáží ušetřit nemalé finance
okenní profilPokud nechcete, aby z vašeho domu unikalo drahocenné teplo a s ním i vaše peníze, musí okna vyhovovat konceptu celého domu. Okna společnosti Nedroplast s.r.o. se vyrábí z plastových okenních profilů KÖMMERLING, které jsou 5ti komorové i 6ti komorové. Díky použití těchto kvalitních profilů jsou možnosti rozměru okna téměř neomezené. Profily umožňují vytváření mnoha variant okenních konstrukcí a mnoho stylů křídlových variant. To zaručuje téměř neomezený výběr oken, přesně podle vašich představ. 

Ke kvalitním profilům patří také kvalitní skla
Největší pomyslnou slabinou tepelných vlastností každého okna je sklo. Sklem uniká největší množství tepla. Proto se okna společnosti Nedroplast s. r. o. osazují izolačními dvojskly a trojskly Akuplus. Zvláštním znakem u těchto skel je vrstva z ušlechtilého kovu v meziprostoru mezi skly. Jedná se o neviditelnou a neutrální vrstvu, která odráží teplo zpět do místnosti a díky tomu se tepelné úniky minimalizují. Skla jsou také vybavena tepelně izolační plastovým rámečkem SWISSPACER.

Kompletní informace o plastových oknech Nedroplast naleznete na www.nedroplast.cz