Kvalitní hydroizolace s fólií ALKORPLAN je hračka

Potřebujete-li zajistit bezproblémovou hydroizolaci Vašeho obydlí, pak jste na tom nejsprávnějším místě. O tom, že pořízení kvalitní hydroizolace střech, bazénů, jezírek, střešních zahrad a zelených střech není žádným problémem, Vás přesvědčí společnost s dlouholetou tradicí Hizol, a to především díky fólii ALKORPLAN.

 

 

Špičková technologie jménem ALKORPLAN
Kvalitní hydroizolaci Vám spolehlivě zajistí hydroizolační fólie ALKORPLAN, je vyráběna na bázi měkčeného PVC. Fólie může být přímo vystavena přímým atmosférickým vlivům a namáhání v rozmezí teplot -30 až 80°C a je vhodná jak pro novostavby, tak též i pro rekonstrukce. Standardně je fólie ALKORPLAN dodávána v šedé barvě, po dohodě je však možné vyvést i v jiných barvách.

Hydroizolacef

Kvality fólie ALKORPLAN
Mezi další výhody a kvality fólie ALKORPLAN, která stojí na 30 letech zkušeností s výrobou fólií z měkčeného PVC, patří dlouhodobá rozměrová stabilita a její odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Navíc se některé typy hydroizolace pomocí ALKORPLAN hodí i do prostory, v nichž hrozí nebezpečí požárů – jsou totiž nehořlavé. Více informací naleznete na

www.hizol.cz.