Kvalitní ochrana vašeho pozemku

V dnešní době se stále více dbá na to, aby ploty okolo rodinných domků byly opravdu robustní a designově zajímavé. Stále se však zapomíná na kvalitní vjezdovou bránu. Ta dokáže dotvořit vzhled plotu jako celku a zvýší ochranu vašeho domova.
  

 

 

Klasika v moderním provedení
Nejrozšířenějším provedením vjezdových bran jsou bezpochyby brány křídlové. Jedná se o brány se dvěma masivními křídly zavěšenými na pantech. Předpokladem pro tento typ brány je dostatek místa v prostoru pohybu křídel. Křídla se otevírají pohybem křídel na pantech dovnitř pozemku. Můžete tak bezstarostně zaparkovat auto na svém pozemku a bez omezení bránu užívat. Tato varianta je cenově nejvýhodnější. Zároveň jsou při její instalaci kladeny nejmenší nároky na stavební připravenost.

bránabrána

Kvalitní křídlové brány od společnosti Alurol
Stejně jako u všech ostatních výrobků, které si pořizujete do domácnosti je i při výběru vjezdové brány nutné vybrat kvalitního výrobce. Firma Alurol je spolehlivým výrobce vjezdových bran. Společnost dodává rámy bez výplně, kterou si následně montuje zákazník ve stejném vzhledu a provedení jako u plotových dílců. Životnost brány ovlivňuje mimo jiné i povrchová úprava rámů. Vybírat si můžete mezi nátěrem základní barvou a pozinkováním. Samozřejmostí jsou také vrata na dálkové ovládání, které dokáže ušetřit spoustu starostí především při dešti a v zimě. A pokud nastane výpadek elektrické energie není nic jednoduššího, než nouzově odblokovat motor a otevřít bránu ručně.

brána

Nabídku vjezdových bran společnosti Alurol najdete na www.alurol.com.