Moderní bydlení ve spojení s přírodou nabídne projekt Nové Chabry

Především díky činnosti několika developerských společností vznikají na území Prahy velice zajímavé projekty bydlení. Jedním z nejpopulárnějších současné doby se stal projekt Nové Chabry. Tento projekt realizuje developerská společnost Star Group Ltd. Proč by vás měl zajímat?

 

Spoje modernu a přírodu – dokonale!

Projekt Nové Chabry vzniká v severní části Prahy 8. V rámci projektu bude k dispozici celkem 88 nových zděných bytů, které se budou nacházet ve čtyřech čtyřpodlažních domech. Byty budou mít dispozice 1+kk až 4+kk a nabídnou úžasné bydlení pro rodiny i dětmi, mladé páry nebo i seniory. Byty vyniknou hlavně zajímavým provedením. Budou v nich použity hlavně přírodní materiály. Byty budou mít plovoucí podlahy, dýhované interiérové dveře a další. Perfektní izolaci zajistí kvalitní Euro okna. Star Group Ltd. nabízí všem zájemcům i možnost vybrat si z široké škály standardních i nadstandardních dlažeb a obkladů do koupelen. Samozřejmostí bude dostatek parkovacích míst a velkou výhodou bude centrální recepce. Pro kompletní informace o projektu můžete využít tento kontakt.

 

Atraktivní lokalita nabízí mnohé

Byty potěší také i lokalitou. V blízkosti domů se je krásná příroda- Nedaleko se nachází Ďáblický háj či přírodní parky Ládví a Draháň. Okolí proto vybízí k mnoha sportovním aktivitám. Na místě jistě potěší i plná občanská vybavenost. V blízkosti bydlení se nachází školy, školky, restaurace, lékaři – zkrátka vše, co je ke spokojenému životu potřeba. Lokalita je výborná i z hlediska dostupnosti do centra Prahy – jízda do centra trvá pouhých 15 minut. Výstavba projektů bude trvat dva roky – nové byty tedy budou k dispozici na jaře 2015.

 

Více na nové-chabry.cz