Květinový ateliér Iva Jungrová

Firma Květinový ateliér Iva Jungrová se zabývá již řadu let floristickými  službami v širokém měřítku, resp. nabízí   řešení výzdoby interiérů pokojovými rostlinami, květinovými aranžemi a dále i výzdobou Vašich exteriérů – zahrad, teras nebo balkonů.

Firma nabízí široký výčet služeb, kterými jsou zejména:

Práce v interiéru

 • Návrh rostlin vhodných do Vašich interiérů
 • Dodání rostlin (živých i umělých)
 • Pravidelný servis
 • Jednorázový servis
 • Pronájem rostlin
 • Dodávka květinových aranží a kytic
 • Floristické výzdoby např. svatby, firemní večírky, promoce…atd.
 • Pronájem sezónních výzdob např. velikonoce, vánoce…atd.

Práce v exteriéru

 • Návrhy na osázení zahrad, balkonů, teras a ploch kolem různých objektů
 • Realizace návrhů
 • Zahradnický údržbový servis – jednorázový i pravidelný

Návrhem rostlin do  interiéru zajistíme výběr rostlin z hlediska estetické vhodnosti vzhledem k Vašemu interiéru, tak i vhodný výběr z hlediska náročnosti na světlo či stín.

Po schválení návrhu dodáme rostliny, ať už živé nebo umělé nejpozději do čtrnácti dnů včetně ozdobných obalů, jako jsou keramické obaly, proutěné obaly, kovové nádoby nebo ušlechtilé plasty (např. typ Lechuza) a další.

Pravidelný servis Vašich rostlin lze chápat jako péči o květiny ve Vašich kancelářích. Tento servis zahrnuje zálivku, hnojení, přesazování, ochranu proti škůdcům a chorobám, tvarování rostlin, nebo leštění listů speciálním olejem. V rámci tohoto servisu přebíráme odpovědnost za svěřené rostliny a poskytujeme garanci formou výměny rostlin na náklady naší firmy.

Dále poskytujeme jednorázový servis, který je chápán jako přesazení rostliny či úprava jejího vzhledu.

Rostliny rovněž pronajímáme, a to buď krátkodobě jako výzdobu na Vaše jednorázové akce nebo dlouhodobě jako výzdobu Vašich interiérů.

Realizujeme vazbu květinových aranží z živých, suchých i umělých květin, které ve vhodné nádobě připravíme podle Vašeho přání do recepcí, vstupních hal, konferenčních místností – formou prodeje nebo pronájmu (výměnný způsob), přičemž samozřejmě zajistíme pravidelnou dopravu.

Naše firma realizuje rovněž dodávky kytic, květinových košů apod. pro Vaše klienty, případně Vaše zaměstnance k různým příležitostem, jako jsou poděkování, svátky, narozeniny, svatby, narození dítěte, promoce atd.. Kytice, aranže i koše mohou být doplněné například o cigarety, bonbóny, čaje, lahvičky alkoholu, víno. Zajišťujeme i rozvoz kytic na určené adresy.

V neposlední řadě zajišťujeme květinové výzdoby na jednotlivé akce,  jako je dodávka pokojových rostlin formou pronájmu na jednotlivé akce, včetně okrasných obalů. Je možné vybírat ze široké nabídky rostlin od malých až po 3,5 m vysoké rostliny, dále aranžované květiny hodné např. na prezentační firemní akce – na rautové a odkládací stolky, vyplnění prostoru dekorací z květin umístěných do vysokých váz a stojanů nebo aranže do výklenků, popř. dodávku dárkových balení květin, ovoce,  jako poděkování či na rozloučenou na firemních večírcích.

Našimi zákazníky je široká firemní klientela a nespočetné množství soukromých zákazníků, kterým řešíme výzdobu květinovými aranžemi, udržujeme jejich interierové rostliny a staráme se o venkovní plochy. Za dobu naší činnosti jsme uspokojili širokou řadu zákazníků a získali tak dlouhou řadu kladných referencí, které jsou uvedeny na našich webových stránkách www.ivajungrova.cz .

Kontakt.

Květinový ateliér Iva Jungrová
Chotěšovská 2
Praha 18 – Letňany
190 00
(vstup do provozovny z ulice Terezínská)
Pracujeme na objednávku, nutno domluvit návštěvu v ateliéru nebo kdekoliv jinde předem.

Ing. Iva Jungová: +420 602 312 951
Iva Koželuhová +4206 606 245 479
atelier@ivajungrova.cz Email skryt jako ochrana spamboty, pro zobrazení povolte JavaScript