Opatřete balkon a terasu kvalitní hydroizolací

Myslíte si, že opatřit terasu nebo balkon kvalitní hydroizolací by byla zbytečná ztráta peněz? Myslíte si, že balkony a terasy mohou fungovat i bez hydroizolace? Ano mohou, ale otázkou je, jak dlouho. Balkony a terasy jsou celoročně vystaveny změnám počasí i ostatním vnějším vlivům. Pokud nemají balkony a terasy kvalitní hydroizolací, mohou vnější vlivy znehodnotit a poškodit každý materiál na balkonu.

 

Zanedbání hydroizolace se prostě nevyplácí
Když na terase je nekvalitní izolace nebo dokonce žádná, je poškození téměř jisté. Je pouze otázkou času, kdy se nedostatečná hydroizolace začne projevovat na vzhledu teras i na materiálu, ze kterého byly postaveny. Oprava a následná dodatečná hydroizolace se prodraží mnohem více, než využití kvalitní izolace ihned při stavbě nebo první opravě. Společností, která se zabývá podrobně hydroizolací teras a balkonů je Hizol. Tato firma se nabízí svým zákazníkům pouze vysoce kvalitní hydroizolace, které vydrží opravdu dlouho. Společně s odborně odvedenou prací je kvalita zaručená.

 

balkónbalkón

 

Jakou hydroizolací firma Hizol využívá
Společnost Hizol pracuje pouze s hydroizolacemi, které myjí vysoký izolační účinek a zároveň splňují i estetické požadavky. Pro hydroizolací teras a balkonů využívají materiály a folie norské firmy Protan. Konkrétně se jedná o Protan GT. Tyto materiály zajišťují stoprocentní odolnost proti průniku vody i v problémových místech. Dále pak zabraňují korozi kovových dílů, hnilobě dřeva a stárnutí ostatních materiálů na terase a balkonu.

 

Kompletní informace naleznete na www.hizol.cz