Dlažba CSB – CANTERA skvěle imituje přírodní kámen

Významný dodavatel betonových dlažeb CS-BETON s.r.o. přichází s dalším trumfem. Nyní si můžete pořídit designově neobyčejně provedenou dlažbu CSB – CANTERA.

  

  

 

 

Dlažba CSB – CANTERA je nezvykle atraktivní
Dlažba CSB – CANTERA je jedničkou mezi ostatními dlažbami. Svým vzhledem totiž připomíná mozaikovou skladbu plochých kamenů pečlivě opracovaných zkušeným kameníkem. Unikátní je také její skládání. Pokládka dlažby CSB – CANTERA vypadá na první pohled složitě, ovšem opak je pravdou. Ve skutečnosti jsou všechny betonové bloky svým tvarem identické, a proto se velmi snadno instalují. Pokládka dlažby se provádí z pěti tvarově shodných bloků s různým rozložením vzoru na povrchu. Různé rozložení vzoru potom znemožňuje rozpoznat konkrétní vzor skladby.

dlažba_1dlažba_2

Barevné variace
Dlažbu CSB – CANTERA nabízí CS-BETON s.r.o. v několika barevných provedeních. Můžete si zakoupit dlažbu v barvě: šedá, červená, hnědá, okrová, černá nebo javor ale také v barevných mixech – Caoba, Gres, Basanita i Playa, které jsou velmi oblíbené. Díky svému charakteru krásně splynout s okolními přírodními prvky. Záleží pouze na vašem vkusu. Pro svůj atraktivní vzhled je dlažba CSB – CANTERA velmi oblíbená. Použít ji můžete i jako nášlapný blok v trávníkové ploše. Atraktivní je i cena. Dlažbu CSB – CANTERA můžete u CS-BETON s.r.o. pořídit již za 329 Kč za m2.

Pokud chcete mít kvalitní a líbivý exteriér, neváhejte a podívejte se na www.csbeton.cz kromě dlažby CSB – CANTERA zde naleznete i mnoho dalších zajímavých produktů.