Schodiště úplně pro každého od EQUIPE DESIGN s.r.o.

V mnohých domech a bytech se máte možnost na vlastní oči přesvědčit, jak vhodné schodiště dokáže naplnit a obohatit interiér domova. Různorodé typy schodišť si máte možnost od návrhu až po montáž zajistit u společnosti EQUIPE DESIGN s.r.o., která se realizaci rozmanitých druhů schodišť zabývá již více než 13 let.

 
   

Točitá schodiště
Služeb točitého schodiště je často využito tam, kde není příliš místa nazbyt. Jeho výhodou však je i možnost umístění nejen v rozích a u zdí – točité schodiště lze umístit prakticky kdekoli. Při správném výběru tak může snadno plnit funkci velice stylového doplňku domácnosti. Nejčastěji se u schodišť využívá zakázkové výroby, tudíž si materiály volíte sami – na stránkách společnosti EQUIPE DESIGN s.r.o. se však můžete sami přesvědčit, jak vypadají točitá schodiště s nášlapy z masivu, kamene či skla, které stojí na různě opracované nerezy.

www.equipe.czwww.equipe.cz

Celodřevěná schodiště
Celodřevěná schodiště netřeba představovat. Líbí-li se Vám právě celodřevěná schodiště, stačí si zvolit vhodný tvar (například tvar písmene L nebo U) a nejvhodnější materiál pro výrobu schodiště. Nejčastěji jde o masivní dubové nebo bukové dřevo.

www.equipe.cz

Kombinovaná schodiště
U kombinovaných schodišť se opět potvrzuje pravidlo, že fantazii se meze skutečně nekladou. Zdánlivě se k sobě kombinace oceli, barevného masivu, skla a doplňků nemusí hodit, sami se však přesvědčte, že tomu tak nutně nemusí být – spojením mohou vzniknout velice zajímavě laděná schodiště, jež se hravě mohou stát dominantou celého domu.

www.equipe.cz

Exteriérová schodiště
Samostatným druhem jsou exteriérová – tedy venkovní – schodiště. Kdekoli je tedy potřeba venkovní schodiště, i tam je možná speciálně upravená realizace od EQUIPE DESIGN s.r.o. I venkovní schodiště může být chloubou domu. Díky EQUIPE DESIGN s.r.o. se sami přesvědčte, že schodiště již dávno nemusí představovat jen několik nad sebou položených schodů, které nám pomohou vystoupat či slézt o kus výš či níž. Může totiž být skvělým doplňkem, který dodá obydlí své kouzlo. Více informací o různých variantách schodišť naleznete na

www.equipe.cz.