Revoluční kloubová stavebnice TRI-LOCK

Další z řady stavebních vychytávej je tu. Českému trhu ji představuje specialista na „chytré“ stavební materiály – společnost Novabrik, která v tomto oboru působí již řadu let.Co je TRI-LOCK?

Tri-Lock, je moderní, patentovaná zámková dlažba stavebnicového typu na bázi „klíč, zámek“, která poskytuje mimořádnou přizpůsobivost a designovou pružnost. Její nespornou výhodou je i jednoduchou montáž bez použití malt a lepidel.

Kde se Tri-Lock uplatní?

Využití protierozního a dopravního systému zámkové dlažby Tri-Lock je široké. Tento speciální systém je určený zejména ke zpevnění erozí zatížených ploch a jejich následné zatravnění, zpevnění břehů, potoků a řek, zpevnění erozních svahů okolo dálnic, pro stavbu parkovišť, cest. Tri-Lock lze tedy použít všude tam, kde si půdní podmínky vyžadují okamžitou ochranu před erozí, ještě před vznikem vegetačního krytu a následně poté. Tri-Lock lze použít i v extrémních terénech, protože velmi snadno kopíruje i členitý povrchu půdy. Lze jej použít pro sklony svahu až 60°. Tri-Lock se také výborně hodí pro stavbu protizáplavových stěn. Možná je i jeho pokládka i pod vodou!

Proč kloubovou dlažbu Tri-Lock?

Odpovědí je hned několik. Unikátní systém Tri-Lock pomůže všude tam, kde ostatní technologie nestačí. Je vysoce trvanlivý, odolný vůči mechanickému poškození a nezatěžuje životní prostředí. Umožňuje i bezpečný pro pojezd sekaček při údržbě zeleně. Navíc se vyhnete složité stavbě.

Systém Tri-Lock je k dostání ve třech barevných provedeních: světle šedá, písková a červenohnědá.

Více informací o unikátním systému Tri-Lock naleznete na www.novabrik.cz .