NOVÁ KOLEKCE DEKORŮ interiérových dvířek od společnosti Trachea je super cool!

Vhodně zvolená nábytková dvířka dokáží dodat interiéru zajímavý styl a atmosféru. Každý rok společnost Trachea pro své zákazníky usilovně hledá nové a zajímavé dekory, které „hýbou světem“. A že tento rok není rozhodně žádnou výjimkou, dokládá fakt, že právě nyní přichází na trh nová kolekce dekorů pro rok 2012, která by rozhodně neměla zůstat bez povšimnutí. Inspirace pro tyto nové designy se hledala převážně v zahraničí a dá se říci, že hledání bylo více než úspěšné. Přesvědčte se sami!

Německo i Miláno přinesly mnoho inspirace
Společnost Trachea našla inspiraci pro vytvoření nových dekorů především na prestižních zahraničních výstavách, které se konaly v Německu a Miláně (Eurocucina 2012). Nejen díky nim potom mohlo vzniknout 11 zcela nových neotřelých designů, které potěší všechny milovníky moderního bydlení.

trachea

Dřevo, unibarvy i nevšední bronz
Dřevo je nestárnoucí klasika, kterou lze ale výborně modernizovat, právě to společnost Trachea udělala a díky tomu nyní představuje 5 atraktivních dřevodekorů. Jedná se o Dub světlý Sonoma, Dub Mirain crosscut, Dub lanýž, Bříza finská a Modřín latté, které jsou od pravého dřeva téměř k nerozeznání. V nové kolekci pro rok 2012 jsou také 2 dekory v unibarvách – jedná se o jemný dekor Slonová kost mat a druhým je super svěží dekor Grapefruit. Trachea představuje také 4 další nevšední dekory “bronz”. Dvířka v tomto „metalízovém“ stylu jsou prostě super nadčasové! V nabídce je dekor Měděný bronz, Olivový bronz, Ocelový a Hnědý bronz.

trachea

Nové dekory interiérových dvířek od společnosti Trachea se hodí do obývacích pokojů, kuchyní nebo i do ložnic. Všude vás potěší svým jedinečným vzhledem.

Novou kolekci ale i spoustu dalších dekorů najdete na www.trachea.cz