Slaďte stínící řešení s kabátkem svého úžasného domu, inspirujte se s Bohemiaflex CS

K dokonalému image samozřejmě patří hlavně promyšlené sladění detailů. Můžeme dotvořit i image našeho domu či bytu tak, aby k nám perfektně ladil? Samozřejmě, že ano! Pečlivě vybraná tkanina markýzy nebo rolety na okna bude nejen slušet, ale hlavně i sloužit.

Bohemiaflex CS společnost, která se stala již tradičním českým výrobcem stínící techniky, je největším českým distributorem firmy Dickson Constant. Francouzský výrobce technických tkanin Dickson Constant představil letos na největším veletrhu stínící techniky R+T ve Stuttgartu zbrusu nové vzory látek z kolekce s názvem Color Addict 2012 – 2015. Nová kolekce rozhodně stojí za pozornost!

Pruhy nebo květy?
V markýzových látkách se na předních příčkách oblíbenosti stále drží trendy pruhované látky. Ty jsou však postupně vytlačovány jednoduchými vzory a jednobarevnými látkami. Proč ale nezkusit kostku nebo květy? Hitem jsou potom také zemité odstíny jako je šedá, mocca nebo brownie, případně slonová kost. V kombinaci s nestandardními barvami konstrukcí markýz, jako jsou elox, hnědá či černá, dotvoří takové jednoduché a decentní tkaniny vzhled zejména moderní architektury.

dicskon ed pruhpavot zelen kvty

Super vzhled i kvalita
Perfektní design látek Dickson neubírá ani na kvalitě tkaniny. Tkanina je totiž ošetřena technologií Cleangard® založené na nanotechnologii pro bezkonkurenční odolnost vůči skvrnám, tukům, vodě a znečištění. Tkaniny Orchestra Max jsou potom ošetřeny samočisticí technologií Permaclean a nabízí ještě vyšší vodní sloupec a maximální ochranu před vodou a zašpiněním. Výrobce Dickson Constant nabízí na své tkaniny 10letou záruku.

essential-marinetechnick tkaniny

Více informací najdete na www.bohemiaflex-cs.cz a www.bohemiaflex.com

Není nainstalovaný flash.