Moderní design, unikátní technologie a flexibilita – to je slunečník Prostor

Slunečník Prostor splní do posledního puntíku to, co nabízí již svým jménem – prostor. Hlavně díky boční stojné noze totiž přináší dostatek prostoru pod slunečníkem k umístění lehátka, zahradního nebo dokonce i restauračního nábytku.

 

 

 

Se slunečníkem Prostor vás již nikdy nebude obtěžovat středová noha, díky které se u běžných slunečníků snižuje velikost zastíněné plochy. Nehrozí vám ani to, že při chůzi pod slunečníkem zakopnete o dlaždice. A už vůbec nehrozí, že budete se slunečníkem těžce manipulovat nebo se naopak bát, že jej při prvním fouknutí odnese vítr.

sunečník

Slunečník Prostor v konfiguraci 4 slunečníků zastíní až 38 m2 plochy, a to je již solidní zastíněná plocha, co říkáte? Díky patentovanému systému pohybu „One move System“ a zabudovanému plynovému pístu je slunečník velmi lehký a velice snadno se s ním manipuluje. Slunečník je také stabilní a proto najde své uplatnění i v komerčním prostředí, kde jsou stabilita a bezpečnost klíčovými faktory.

Prostor je kvalitní a stabilní slunečník, který řeší zastínění všude, kde není možné umístit klasickou nebo terasovou markýzu. Slunečník Prostor můžete umístit na Vaší zahradě, terase nebo dokonce i na restaurační zahrádce. Bez stojné nohy jej pak pomocí konzoly lehce připevníte k fasádě a získáte tak estetický a funkční doplněk domu.

slunečník

Unikátní konfigurační systém slunečníku potom umožňuje jeho flexibilní umístění v prostoru a zároveň účinnou ochranu před slunečním zářením. Slunečník Prostor je připevněn na univerzální stojné noze, která unese až 4 slunečníky. Potah slunečníku je vyroben ze speciální látky s indexem UPF 50+, která filtruje více než 100% UV záření.

Více informací a referenční stavby najdete na www.bohemiaflex-cs.cz a www.bohemiaflex.com