Stylové a praktické venkovní rolety Climax

 

V horkých letních dnech ochrání váš dům před slunečním zářením venkovní rolety. Nejen, že jsou praktickým doplňkem vašeho domu, ale mají také vysoce dekorativní efekt.

 

Plusy venkovních rolet Climax

Venkovní rolety mají výborné tepelně izolační vlastnosti, a proto v zimním období citelně snižují náklady na topení. Podle odborníků, dosahují energetické úspory po instalaci rolet 15 až 20% z roční spotřeby tepla. V teplém období rolety naopak zastíní až 90% slunečního záření, a zároveň velmi snižují prohřívání domu. V bytech na rušných ulicích oceníte další velkou přednost rolet, a to silnou protihlukovou izolaci. Nezapomenutelná není ani ochrana oken proti nepříznivému počasí, zatékání při prudkém dešti a mechanickému poškození, např. kroupami. Celoročně plní rolety ochrannou funkci proti násilnému vniknutí do domu. Jednak vlastní pevností materiálu vodicích lišt a lamel, jednak i tím, že rolety mohou mít pojistku proti nadzvednutí z venku.

 

Jednoduché ovládání rolet

K rozšiřování prodeje rolet přispívá i mnoho nových zlepšení roletových systémů. Např. ovládání rolet již není jen ruční, ale může být i elektrické ovládané tlačítkovým spínačem, dálkovým ovladačem či časovým spínačem, kdy můžete rolety stahovat a vytahovat v pravidelném čase, který si nastavíte.

 

Rolety Climax – špičková kvalita

Společnost Climax vám zhotoví kvalitní exteriérové ​​rolety na míru. Díky své konstrukci se dají použít do všech typů dnes používaných oken a dveří. Vyrábíme rolety z certifikovaných německých komponentů Alukon, čímž zaručujeme jejich prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost. Dovolujeme si tvrdit, že disponujeme nejširším sortimentem typů a barev venkovních rolet nabízených v ČR. Zajistěte si teplo domova a snižte tepelné úniky roletami od firmy Climax!