Moderní nábytek do pokojíčků miminek, předškoláků, školáků i studentů!

Zařizujete pokojíček pro vaše malé dítko nebo máte doma již studenta a chcete mu vytvořit místo, kde se mu bude studovat pěkně v pohodlí a klidu? Pokud ano, potom by vás rozhodně měla zajímat jedinečná nabídka, kterou přináší společnost Nejlepší nábytek s. r. o…

 

 

Atraktivního designu i maximální funkčnost
Společnost totiž připravila super nabídku nábytku, který je určen právě do pokojíků malých miminek, předškoláků, školáků nebo i studentů. Můžete si u nich vybrat hned z hned několika sestav moderního nábytku, které se vyznačují atraktivním designem i vysokou funkčností. Všechny nabízené kusy nábytku byly samozřejmě navrženy s maximálním ohledem na zdraví a bezpečnost dětí. Nábytek má oblé tvary a tvoří ho převážně přírodní materiály, které jsou příjemné na dotek a svým odstínem a kresbou navozují v dětském pokoji miminek i studentů klidnou a útulnou atmosféru.

dětský pokoj

Několik variací řešení
Do pokojíčku těch nejmenších můžete pořídit stylový přebalovaní pult, postýlku, komodu nebo i police na zeď. Do pokojíků předškoláků nabízí společnost Nejlepší nábytek s.r.o. postele, palandy, vyvýšené postele doplněné žebříkem nebo skluzavkou, malé stolky, židličky, různé typy regálu i knihoven a v neposlední řadě i různá řešení pro úložné prostory, kam se vejde spousta hraček. Pro vybavení studentských pokojů nabízí prostorné postele nejčastěji v rozměru 90×200 nebo 100 x 200 cm s úložným prostorem, šatní skříně, prádelník i moderní komody. Nesmí zde ani chybět prostorný psací stůl se zásuvkami a dalším úložným prostorem. Ve studentském pokoji se v současné době často objevuje také menší obývací stěna nebo TV komoda.

dětský pokoj

Zakoupit můžete celé sestavy nebo jednotlivé kusy nábytku. Záleží pouze na vás. Kompletní nabídku najdete na

www.nejlepsi-nabytek.cz