Zařiďte si domácnost v rustikálním stylu

Pamatujete si, jak jste si jako děti přáli být dospělými, mít volnost a svobodnou vůli při rozhodování? Jak je nyní úsměvné, že žádáte o rady své rodiče, jak správně vybrat nábytek, aby byl praktický a dlouho vydržel. Přesně takový nábytek z masivu nabízíme v internetovém obchodě Nábytek v Kostce. Naleznete zde výbavu do celé své domácnosti, ať už potřebujete pořídit skříně, psací stoly, postele, anebo například komody, které naleznou své uplatnění téměř ve všech místnostech vašeho domu či bytu.

Pro milovníky kvality

Internetový obchod Nábytek v Kostce nabízí nábytek, který je ve všech případech vyroben ze 100% masivu, přičemž na výběr máte například z dubového, bukového, borovicového nebo smrkového dřeva. Každé dřevo má jiné vlastnosti, stejně tak jím, ale také zvoleným nátěrem, můžete přizpůsobit barevný odstín, který se do vaší domácnosti hodí a samozřejmě který se vám bude nejvíce líbit.

Krom jiného zde naleznete například sekci s rustikálním nábytkem. Jestliže se vám tento styl zamlouvá, nic nebrání tomu vybrat si mezi nabízenou výbavou ložnice, kde využijete postel z masivu, skříň a v neposlední řadě také prostornou komodu. Dále jsou nabízeny psací stoly, kredence a pokud si čas od času rádi otevřete s partnerem lahev dobrého vína, v obývacím pokoji se bude náramně vyjímat rustikální regál na víno, nebo ve vaší kuchyni rustikální kredenc.

Péče o nábytek z masivu

O nábytku z masivu je známo, že při kvalitním zpracování a použití správných komponentů pro smontování konstrukce je velmi pevný a jeho životnost je vskutku vysoká. Abyste si dlouhou životnost nábytku z masivu mohli ověřit na vlastní kůži, nezapomínejte na pravidelnou péči o něj. Alespoň jednou týdně z něj setřete prach bavlněným suchým hadříkem. Dále si stanovte alespoň jedno období v roce, kdy si vyhradíte hodinku, dvě na to, abyste masivní nábytek opatřili novým nátěrem oleje nebo vosku, který se podílí na dlouhé životnosti, a navíc jednotlivým kouskům dodá ztracený lesk.