Veranda Box – markýza, kterou využijete po celý rok

Tento nový, moderní druh markýzy najde uplatnění nejen při stínění prosklených ploch zimních zahrad. Může být také využita jako samostatně stojící pergola do rozměru 6x6m. Tohle dokáže markýza Veranda Box. Její hlavní předností je široký rozsah při umístění vodících klejnic. Tyto kolejnice nemusí být umístěny pouze na hrany konstrukce zimní zahrady a pergoly. Umístění stojných noh markýzy je také flexibilní a dokáže se přizpůsobit prostorovým možnostem Vaší terasy.

 

Veranda Box je skvěle designově řešená markýza s tichým chodem a skvělými užitnými vlastnostmi. Je opatřena estetickou kazetou. Tato kazeta chrání markýzu ve svinutém stavu před nepříznivými vlivy počasí. Odtokové kanálky jsou zabudovány ve vodících kolejnicích.

markýza

Potah markýzy je napínán patentovanými plynovými písty, které jsou umístěny ve vodících kolejnicích. Kolejnice dokáží vypnout potah v každé poloze. Markýza je ovládána elektromotorem.

markýza

Potah je vyroben ze speciální látky určené pro markýzy, která je upravená metodou TEXgard Easy Clean (Nano-fluorokarbonová impregnace). Tento speciální druh potahu je voděodolný, stálobarevný, odolný proti plísním a rozměrově stálý. Markýzy Veranda Box můžet vybírat hned v mnoha barvách – klasické bílé, krémové, hnědé a moderní stříbrné.

www.bohemiaflex.com