Montované stavby jako rychlé a efektivní bydlení

Montované stavy se stávají stále více oblíbenějším řešením pro bydlení ale i pro realizaci rekreačních objektů. Důvodů, proč zvolit právě tento typ stavby, je hned několik. Co mají montované domy navíc?

 
  

 

Rychle a efektivně
Montované stavby mají oproti klasické výstavbě řadu výhod. Mezi nejvýraznější z nich patří rychlost realizace stavby. Montované moduly totiž umožňují, že máte dům postaven téměř ihned a kdekoliv budete chtít. Montované stavby jsou také maximálně ekologické a funkční. Odměnou za to, že stavbou z montovaných modulů ušetříte přírodu, vám bude komfortní a především funkční bydlení. Montované stavby mají totiž výjimečné tepelně izolační vlastnosti. Navíc významně ušetříte i své finance. Stavba z montovaných modulů je výrazně levnější.

mobile-point.czmobile-point.cz

Obraťte se na odborníky
Na provádění montovaných staveb se v České republice specializuje společnost MOBILE POINT CORPORATION a.s. Společnost nabízí dodávku domu ve stavu hrubé stavby bez povrchových úprav nebo si můžete objednat kompletně zařízený dům s dodávkou „na klíč“. Montované moduly mohou být základem pro váš dům nebo chatu. MOBILE POINT CORPORATION a.s. ale umí z montovaných modulů postavit i jiné objekty jako jsou mateřské školy nebo i domovy důchodců. 

mobile-point.cz

Variabilní dispoziční řešení
Díky montovaným modulům umí MOBILE POINT CORPORATION a.s. postavit dům, který bude svým dispozičním řešením zcela odpovídat vašim představám. Navíc nabízí i široký výběr barevného řešení fasád.

Bydlete chytře. Více informací o montovaných stavbách hledejte na mobile-point.cz.