Zelený park Klecany nabídne moderní bydlení v blízkosti Prahy za výhodné ceny!

 

Poptávka po moderním bydlení neustále roste. Snaží se ji naplnit především developerské společnosti, které budují nové projekty. Velký zájem je především o bydlení v okrajových částech hlavního města Prahy – v lokalitě, která nabídne spojení s velkoměstem i s přírodou. Mezi nejzajímavější projekty současné doby patří právě projekt Zelený park Klecany.

 

Klecany jako ideální volba pro sportovce i milovníky klidu

Projekt moderního bydlení – Zelený park Klecany bude odstartován na podzim letošního roku a jeho dokončení je plánováno na jaro 2015. Vznikne v obci Klecany, která se nachází pouhých 6km od Prahy. Projekt tak nabídne možnost bydlení v krásné přírodě a přitom v těsném spojením s velkoměstem. Je tak ideální volbou pro milovníky sportů, protože blízké okolí nabízí plno sportovního vyžití, ale i pro milovníky pohody a klidu. V blízkosti se například nachází řeka Vltava a její malebné údolí, dále také ZOO Praha Troja či malebný zámek Roztoky.

 

Prostorné byty i dostatek parkovacích míst

V rámci projektu Klecany vznikne velký bytový komplex, který nabídne celkem 150 bytových jednotek. Bytový komplex budou tvořit dvě části. Ve spodní části budovy budou komerční prostory, zbylá patra jsou vyhrazena pro byty. Vybírat bude možné z bytů o dispozicích 1+kk až po velmi prostorné 4+kk. Největší byty budou mít rozlohu 80,17m2. Moderní projekt Klecany nabídne i byty s prostornými terasami či balkony. Samozřejmostí je potom dostatek parkovacích míst – k dispozici jich bude celkem 150.

 

Stylové a spokojené bydlení

Nedaleko bytového komplexu se nachází obchody i restaurace. K dopravě do hlavního města můžete využít autobus, který vás za necelých 15 minut dopraví ke nejbližší stanici metra – Kobylisy. V Klecanech vám rozhodně nebude nic chybět! Navíc je možné byty koupit za velice příjemné ceny.

 

Více informací o projektu najdete na parkklecany.cz.