Zateplili jste fasádu domu, ale stále vás trápí úniky tepla?

Zateplení fasády je zřejmě nejvyužívanější způsob tepelné izolace domu. Mnohé domácnosti se ovšem i přes zateplení fasády potýkají s tepelnými úniky z domu. Zateplení fasády totiž mnohdy nestačí. Ohřátý vzduch stoupá vzhůru. A pokud nemáte dostatečně zateplené půdní prostory, bude teplo z vašeho domku unikat stále. Na tento druh zateplení se často zapomíná a zbytečně utrácíte peníze za vytápění.
 
 

 
  

Je zateplení půdy opravdu tak účinné?
Účinnost zateplení půdních prostor je vždy závislá na tom, jaký druh zateplení zvolíte. Možností použití materiálu i technického provedení je v dnešní době velké množství. Každá metoda a každý materiál mají své určité výhody. Existuje ovšem jedna metoda, která svou účinností převyšuje všechny ostatní. Jedná se o zateplení pomocí foukané minerální vlny. Tato metoda je opravdu spolehlivá. Při aplikaci minerální vlny se tvoří souvislá izolační vrstva bez tepelných mostů, kterými by mohlo teplo unikat. Ostatní metody se vzniku tepelných mostů a vzniku defektních míst mnohdy nedokážou ubránit.Odbornou a kvalitní realizaci vám spolehlivě provede společnost Foukané izolace s.r.o.

foukaná izolace

Proč volit metodu Foukané izolace?
Důvodů je hned několik. Tato metoda zateplení je jednou z mála, která je šetrná k vašemu domu. Minerální vlna je dopravována na místo určení pomocí hydraulické hadice, která vede z nákladního auta s materiálem. Obsluhu zvládne zpravidla jediný pracovník. Materiál je dopraven přesně na místo použití a nikde nevzniká žádný stavební nepořádek ani odpad. Úspěšně zateplíte i těžko přístupná místa. Budova může být zateplována za plného chodu a nijak vás probíhající realizace nebude omezovat. Zateplení domu trvá pouze 5-6 hodin.

Kompletní informace o foukané izolaci naleznete na www.foukaneizolace.cz