Nebaví vás vysávání? Pojďte zkusit změnu!

Každý to známe – když přijde na úklid, skoro se nám dělá zle. Po tom, co přijdeme unavení z práce je táhání těžkého vysavače za sebou po celém bytě asi to posední, co by se nám chtělo dělat. Pokud ale žijete ve městě, vysávat musíte často, protože prach se zde tvoří opravdu rychle. Od takového úklidu nás odrazuje především náročná manipulace s vysavačem, který za sebou musíme vláčet po celém bytě. A to nemluvě o tom, že musíme předem dobře naplánovat, do jaké zásuvky ho zapojíme, aby nám dosáhl pokud možno co nejdál, protože jakmile to už dál nejde, musíme jít zase zpátky přes celý byt a vysavač přepojit do bližší zásuvky. A když se pak vysavač někde zasekne, to je chvíle, kdy zůstanou klidní jen někteří z nás. My, co jsme méně trpělivý, taháme vztekle za hadici vysavače, abychom se nemuseli vracet do místa, kde zůstal. Já už dnes vím, že si můžu život usnadnit, stačí jen vystoupit ze zažitých stereotypů a porozhlédnout se po lepším řešení.

Už žádný překážející kabel ani tahání přístroje za sebou. Bezkabelový vysavač Kärcher VC 5 Cordless (doporučená MO cena 7 990 Kč) s lithium-iontovou baterií zabezpečuje neomezený pohyb a optimální komfort při vysávání. Na jedno nabití baterie vydrží až 60 minut v provozu, což je dostačující pro úklid celého bytu. Nemusíte se tak trápit s kabelem při vysávání, nezapletete se do něj ani při úklidu schodů a nehledáte nejbližší elektrickou zásuvku. Tyto věci vás s novým vysavačem Kärcher VC 5 Cordless zajímat nebudou.

Teleskopický systém umožňuje variabilitu v nastavení optimální délky trubice, se kterou ušetříte spoustu místa v domácnosti. Pouhým stisknutím jediného tlačítka přístroj zmenšíte na velikost odpovídající rozměrům ručního vysavače. Vejde se dokonce i do šuplíku. Proto pro jeho uložení potřebujete minimum prostoru, a tak se hodí i do malých bytů.

Je velice variabilní. Bez potíží se s ním dostanete i do úzkých a těžko přístupných míst a pohodlně vysajete také čalouněný nábytek. Navíc přes své malé rozměry má velmi vysoký výkon a mimořádně účinný motor s dlouhou životností.

Pohodlí přináší také inovativní bezsáčkový filtrační systém s odnímatelnou filtrační kazetou. Odpadá tak výměna a dokupování filtračních sáčků. Vyjmete kazetu a vysypete ji. Integrované čištění filtru se postará o jeho rychlé a jednoduché vyprazdňování.

Nepřekonatelná je i výkonná podlahová hubice se speciálním tvarem paty a flexibilním kloubem pro vynikající výsledky vysávání, optimální zajíždění pod nábytek a manévrování. Díky gumovým lištám nezůstávají na hubici zachycené vlasy.

www.karcher.cz

Chcete vědět, jak uklízejí ostatní, nebo se jen mrknout na pár zkušeností, navštivte náš blog www.svetcisteni.cz