Živá podlaha- Ultra moderní. Ultra robustní. Ultra variabilní.

Na současném trhu je nabídka podlah opravdu pestrá. Mezi novinkou jsou i takzvané živé podlahy od společnosti EGGER, které nabízí firma Supellex. Jedná se o kolekci PRO Design, která vyniká unikátními vlastnostmi. Je vhodný do bytových i nebytových prostor.

 

Živá podlaha od firmy Supellex

Pokud toužíte po jedinečné podlaze s vynikajícími vlastnostmi, zvolte horkou novinku EGGER PRO Design. Tato kolekce má několik úžasných parametrů. Jedná se o podlahu, která nabízí 70 % podílu dřeva. Její vrchní vrstva je doplněna o termoplastický polyuretan, který je elastický, robustní a zcela bez zápachu. Díky regeneračním schopnostem povrchu, disponuje dlouhou životností. Obrovskou výhodou je také světlostálost, to znamená žádné vyblednutí, zabarvení nebo zežloutnutí. Nejen tyto výhody nabízí nová kolekce od společnosti EGGER. Vybrat si můžete i z 32 dekorů, které imitují dřevo a dlažbu.

 

Struktura podlahy EGGER PRO Design

Podlaha má celkem tři části. První z nich je termoplastický polyuretan, který je odolný proti vodě. Jedná se o dekorační vrstvu pro vysoce autentický vzhled. Druhou vrstvou je jádro UWF (Ultra Wood Fibre Board).  Poslední vrstvou je ta část, která vám zajistí odolnost proti vodě.

https://www.supellex.cz/termoplasticky-polyuretan-egger-pro-design

 

Výhody EGGER PRO Design

EGGER PRO Design je vysoce odolnou podlahou proti změnám teplot, vodě a mechanickému poškození (například poškrábání). Disponuje snadnou údržbou a moderním vzhledem. Je vyrobena z přírodních materiálů. Nejčastěji se používá pro vysoce používané oblasti, jak soukromé, tak i komerční. Tato podlaha je obohacena systémem DualSeal, který chrání nosnou desku před vlhkostí.

 

Podlaha EGGER PRO Design

je k dostání celkem ve 32 dekorech. 27 dekorů má elegantní přírodní dřevěné póry a výraznou hlubokou strukturu. Dalších 5 dekorů vás okouzlí nepravidelnou hrubou strukturu, která dokonale imituje kamenný vzhled podlahy

Vždy je ale lepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradí naši produktový konzultanti.

Další informace a inspiraci najdete na:https://www.supellex.cz/


TAG