Nechcete se v Praze spokojit s průměrným bydlením? Prohlédněte si rezidenci Klánovice!

 

Poptávka po nadstandardním a luxusním bydlení je v současnosti v Praze velmi vysoká. Bohužel většina developerských společností na území hlavního města na tuto situaci nereaguje. Novostavby jsou realizovány pro využití maximálního počtu rezidentů a na luxus a nadstandard v těchto projektech není prostor. Naštěstí je zde ale projekt Rezidence Klánovice, který dokáže uspokojit představy i těch nejnáročnějších klientů.

 

Rezidence Klánovice s důrazem na luxus a pohodlí

Rezidence Klánovice jsou novým projektem developerské společnosti Konhefr. Ta má na svém kontě již velký počet úspěšných projektů v Praze a okolí. V současnosti se tato společnost rozhodla nabídnout zájemcům opravdu luxusní a nadstandardní bydlení v příměstské oblasti našeho hlavního města. Právě Klánovice jsou podle mnohých studií nejvhodnější příměstskou lokalitou Prahy. Osobitá architektura přesně zapadá do okolí a navíc má originální a moderní prvky. Vše je navrhováno pro maximální pohodlí a luxus všech rezidentů. Komplex je tvořen komplexem bytových staveb se třemi podlažími. Propojen je zde prvorepublikový styl s moderní dobou.

 

Nadstandard nejen zvenčí, ale i uvnitř

Vzhled stavby v projektu Rezidence Klánovice snese i ta nejpřísnější měřítka. To samé ale platí také o interiéru celé stavby. Bytové domy disponují mnoha bytovými jednotkami v různých dispozicích. Vybírat zde můžete byty od velikosti 1+kk (od 49m2) až po 5+kk (135m2). Všechny byty ve všech dispozicích jsou samozřejmě vybaveny nadstandardním vybavením. Také rozmístění pokojů bylo navrhováno podle moderních architektonických trendů a s důrazem na pohodlí.

Kompletní informace o tomto projektu najdete na www.bytykonhefr.cz.