Jaká čerpací technika je nejčastěji využívána v moderních dřevostavbách?

 

O tom, že moderní dřevostavby velmi často využívají tepelná čerpadla nemůže být pochyb. Ty zajišťují rozvod teplé vody do celé stavby a je na nich tedy závislý chod celé budovy. Ovšem tepelná čerpadla rozhodně nejsou jediným typem čerpací techniky, která je v moderních dřevostavbách zapotřebí. Využívány mohou být také jiné druhy čerpadel. O které se jedná a jak je vybrat?

 

Základem je najít spolehlivého prodejce čerpací techniky

Abyste dokázali vybrat ta správná čerpadla, které u nové dřevostavby opravdu využijete, musíte pro jejich výběr najít především kvalitního prodejce a výrobce. Jedině prodejci, kteří nabízí velký sortiment čerpadel ve vysoké kvalitě dokáží do vašeho domu dodat spolehlivá a kvalitní čerpadla. Opravdu kvalitní dodavatel čerpací techniky by měl splňovat tyto podmínky a ještě poskytovat odborné poradenství při výběru. Musí mít také dostatek zkušeností v oboru, aby poradenství bylo opravdu odborné. Najít takového prodejce není jednoduché. Ovšem na našem trhu působí i firma, které zkušenosti oboru čerpadel a čerpací techniky rozhodně nechybí, protože se v něm pohybuje již od roku 1996.

 

Firma K+H čerpací technika s.r.o. je pravým specialistou

Společnost K+H čerpací technika s.r.o. je v oboru čerpací techniky odborníkem s téměř dvacetiletými zkušenostmi. Hlavní soustředění firmy je na prodej a kompletaci horizontálních kozlíkových čerpadel a jejich náhradních dílů. Ovšem postupem času se firma rozrůstá a nabízí svým zákazníkům mnohem více. To i pro oblasti dřevostaveb. Do svého sortimentu zařadila také prodej kalových čerpadel, jímek, vodáren, horizontálních čerpadel a mnoha dalších druhů čerpací techniky, která může být u dřevostaveb využívána. Hlavní důraz klade společnost K+H čerpací technika na kvalitu a spolehlivost nabízených čerpadel i všech doplňků a komponentů.

Kompletní nabídku najdete na www.k-h.cz.