Energeticky úsporný rodinný dům nabízí Stavoinvest Group s.r.o.

Přemýšlíte o stavbě domu? Pokud ano, podívejte se na nabídku společnosti Stavoinvest Group s.r.o., mají pro vás totiž řešení, které vám pomůže ušetřit nemalé peníze. Stavoinvest Group působí na stavebním trhu již od roku 1998, takže se nemusíte bát, že budete jednat s amatéry!
Nízkoenergetické bydlení

Společnost Stavoinvest Group se zaměřuje na individuální výstavbu rodinných domů v energeticky úsporných a nízkoenergetických parametrech. Jejich specializací je výstavba nízkoenergetických domů z ze systému EUROPANEL.

Proč dům ze systému EUROPANEL?

Důvodů proč si pořídit tento typ rodinného domu je hned několik, protože sytém EUROPANEL má mnoho skvělých vlastností, díky kterým strčí do kapsy ostatní stavební materiály. Systém EUROPANEL především urychlí a zefektivní Vaši stavbu. Na rozdíl od ostatních technologií má několik specifických vlastností. Je to vysoká pevnost a stálost konstrukce a také tepelná izolace, absolutní vzduchotěsnost až nekonečná variabilita použití.

      

Vysoká návratnost

Bydlení v domě ze systému EUROPANEL je bydlení v pohodlí a klidu. Určitě vás mile překvapí i cena kompletního domu, která je v porovnání s ostatními o mnoho nižší. Navíc, pokud se rozhodnete pro bydlení v domě ze systému EUROPANEL, máte jistotu, že se vám vaše prvotní investice začnou velmi rychle vracet, protože díky unikátním vlastnostem systému EUROPANEL výrazně ušetříte na nákladech za energie!

Bydlete chytře! Více informací rodinných domech ze systému EUROPANEL naleznete na http://stavoinvestgroup.cz .