Při výběru barvy obkladů do koupelny se nemusíte držet stranou

 

Mnozí z nás ještě stále při vybavování koupelny sází na decentní barvy. Možná se bojíme, že při využití sytých a výrazných barev koupelnu spíše zkazíme, než zkrášlíme. Při využití obkladů samozřejmě na barvě záleží, ale také záleží na formátu obkladů a jejich samotné eleganci. Pokud se všechna tato kritéria splní, vypadají skvěle v koupelně i syté barvy, jako například oranžová nebo zelená.

 

Obklady Verano tato kritéria dokonale splňují

Pokud chcete názorný příklad elegantních barevných obkladů, které působí klidně a decentně, mohou být ukázkou obklady Verano. Tato série obkladů je nabízena ve čtyřech barevných variantách. Na své si přijdou milovníci decentních i výrazných barev. Obklady Verano jsou totiž nabízeny v cihlové, zelené, béžové nebo bílé barvě a v rozměrech 25x76cm. Jedná se tedy o velkoformátový obklad, které jsou v současnosti velmi vyhledávané. Obklady do koupelny mají matný povrch a mohou být buď v čistém provedení nebo s vodorovnými linkami. Ke každé barvě jsou také nabízeny obklady s různě probarvenými čtyřúhelníky, které tvoří krásné obrazce a ještě více dodají koupelnám eleganci.

 

Kde najít kompletní nabídku obkladů Verano?

Najít kompletní nabídku v sérii obkladů Verano nemusí být nijak složité. Tuto sérii představila společnost keramika Hašek, jako novinku v katalogu Podzim 2013. Keramika Hašek se řadí mezi největší prodejce obkladů a dlažeb na našem území. Stále se snaží svým zákazníkům nabízet nové a moderní druhy keramických obkladů od českých i zahraničních výrobců. Katalog Podzim 2013 je toho jasným důkazem. Kromě série Verano zde najdete ještě mnoho dalších druhů keramických obkladů a dlažeb, které jsou představeny, jako novinky v rozsáhlém sortimentu keramiky Hašek.

 

Verano

 

Kompletní nabídku najdete na www.keramikahasek.cz