Není nad dodavatele lešení a bednění pokrývajícího všechny regiony

Bednění, fasádní lešení, hliníkové mobilní věže, přechodové a závěsné lávky, mobilní oplocení a schodiště, to vše jsou přínosná zařízení, která aspoň jednou potřebuje většina stavebních společností, transportních firem i průmyslových nebo důlních odvětví. Akciová společnost Scaserv disponuje vyjmenovanými mechanismy i mnohými dalšími součástkami, které prodává i pronajímá. Dopravu, montáž a finální demontáž provádějí odborní zaměstnanci ve všech regionech Česka, na Slovensku a v Polsku.

 

Scaserv zasahuje v Česku, na Slovensku i v Polsku

Nejdůležitější pobočky Scaserv jsou v Praze, Brně, Ostravě a v dalších krajích, kde je rozmístěna síť distributorů strojních zařízení. Služby v oborech bednění a lešení jsou poskytovány i v Polsku s pobočkou v Katovicích a Vratislavi, na Slovensku se sídlem v Bratislavě. A proto se zájemci o veškeré služby, jako jsou kompletní servis, pronájem, prodej, montáž, doprava, projekce a školení, můžou kdykoliv obrátit na zaměstnance firmy. Je jedno, ze které obce či většího města zájemce o lešenářské materiály a další zařízení je, prioritou společnosti Scaserv je co nejrychlejší, kvalitní servis. Vždyť stavební práce nepočkají. Pro objednání služeb nebo produktů je ideální kontaktovat pracovníky firmy přes formulář umístěný na webových stránkách scaserv.cz. Zde je prostor pro vypsání požadavku nebo objednání zboží.

 

Prodej a pronájem lešení, bednění, lávek a schodišť

Nabídka produktů patřících k technologické špičce na trhu díky získaným dlouholetým zkušenostem čítá statisíce čtverečních metrů lešení a stovky pojízdných věží více typů. Prodávají se i pronajímají rámové fasádní lešení, závěsné a přechodové lávky, mobilní lešení a schodiště, stěnové bednění, nosníkové bednění stropů a průvlaků, ochrany volného kraje. Nezapomíná se na velmi potřebný doplňkový sortiment, kam patří například spotřební bednící materiál, sítě, plachty, shozy nebo papírové kruhové sloupy. Velice žádanou službou je například pronájem mobilního oplocení, které poskytuje ochranu stavebního materiálu i jiných věcí před dokončením zakázky.