Zábradlí, která nezabrání Vašemu úžasu

Na světě existuje mraky věcí a výrobků, o nichž jsme schopni přesvědčeně tvrdit, že nás již nemohou překvapit. Když se řekne voda, vidíme klidný rybník. Vodou je však i 10 metrů vysoká, úchvatná mořská vlna, skrze kterou právě projíždí surfař. Když se řekne zábradlí, také vidíte ten ošmatlaný kus kovu s olámanými plastovými madly v paneláku? Pak se seznamte s dechberoucím zábradlím Equipe design v mnoha variantách.

 

Bezpečné zábradlí a nádherná okrasa v jednom
Je pravdou, že pro mnoho věcí máme různá přirovnání, a mylně se domníváme, že danou věc dokonale známe, pokud ji jsme schopni pojmenovat. Ani zábradlí není výjimkou, jak jsme si již řekli. Některé designová zábradlí nám však mohou v mžiku vyrazit dech, jelikož nic takového jsme od „kusu kovu“ nečekali. A právě o tom nás Equipe design zaručeně přesvědčí.

/www.equipe.czwww.equipe.cz

Fotodůkaz místo slibů
Sami se můžete přesvědčit, že zábradlí již dávno není jen kusem železa trčícího ze země nebo ze zdi. Umí totiž též být něčím, bez čeho by to již nešlo – něco, co domovu dodává jistý šmrnc. A je lhostejné, zda máte zájem o zábradlí na točité schodiště, na klasické nebo o zábradlí na balkón či do francouzského okna. Vybraná fotogalerie zábradlí Vás přesvědčí, jakou magii je v sobě schopno zábradlí skrývat. Více informací o interiérových i exteriérových zábradlích naleznete na

www.equipe.cz.