Novinka – čistící a úklidové prostředky FILA

Dobrý prodejce keramiky a dalších stavebních prvků se pozná nejen podle kvality a šíře nabízeného sortimentu, ale také podle toho, jaké nabízí služby. K těm dnes bezpodmínečně patří i různé pomůcky a přípravky na čištění a ochranu. Jednou z nejefektivnějších řad produktů na českém trhu je značka FILA. Nová generace úklidových prostředků FILA se dělí na dvě skupiny.

 

 
 
První skupina
je určena k odstranění nečistot, starých spárovacích hmot či nežádoucích zbytků na dlaždicích a je určena především pro ty, kteří potřebují obnovit zašlou krásu keramických dlaždic a obkladů. Spáry vždy představovaly velký problém. Jak je vyčistit a zároveň neponičit?

www.asso.czK tomu je určen přípravek Fuganet, který čistí usazeniny na keramických dlažbách a obkladech do hloubky, nepoškodí glazování a přitom si poradí i s mastnou špínou. Je vhodný pro glazovanou a slinutou keramiku. Cena 272 Kč/ 500 ml.

Další prostředek, který odstraňuje hlavně hrubé nečistoty z keramických ploch, přírodního kamene, cihelných a betonových podlah, je Fila PS/ 87. Podle toho, jaký zvolíte poměr ředění, účinkuje jako přípravek na odmašťování nebo jako odstraňovač starých a zašlých skvrn. Cena 628 Kč/ 1 litr.

FilaCleaner je univerzální jemný čistící přípravek na všechny typy keramických podlah, který je bezpečný k impregnovaným a citlivým povrchům. Používá se primárně na nově položené podlahy. Cena 350 Kč/ 1 litr.

Deterdek je kyselinový přípravek na odstraňování usazenin, určený především do novostaveb, kde vám pomůže se zbytky malty, tmelu a malby. Vhodný pro leštěné i strukturované povrchy, kde velmi dobře odstraní i rez. Cena 328 Kč/ 1 litr.

Druhou skupinu
tvoří pomocníci, kteří chrání vše z keramiky, prodlužují životnost materiálů a usnadňují úklid. Obvykle se jimi napouští povrchy dlažeb i obkladů, čímž se vytváří neviditelná ochranná vrstva – film, který navíc zvyšuje estetickou hodnotu. Keramika je zase jako nová, zářící a lesklá.

Fila MP/ 90 je přípravek, který nejlépe chrání proti znečištění leštěné mramory, žulu a gres. Dokonalé anti-graffiti ošetření svislých povrchů z přírodního kamene. Je rovněž ideální k ochraně stolů, koupelnových desek a kuchyňských pultů. Nanáší se neředěný přímo na povrch, kde vytvoří souvislou ochrannou vrstvu, která proniká do hloubky a po zaschnutí se přeleští. Takto usnadňuje i generální údržbu. Cena 2 105 Kč/ 1 litr.

Filajet chrání podlahu se strukturovaným povrchem, tedy hrubě opracovaný přírodní kámen i cihelné dlažby, před opotřebováním a před vodními a olejovými nečistotami. Vytváří povrchový ochranný film. Cena 663 Kč/ 1 litr

Fugaproof je specialista na ochranu spár, určený především k ošetření svislých obkladů (koupelny, sprchy apod.) Zabraňuje absorbci skvrn, udržuje spáry dlouhodobě čisté a je ideální na mozaiky. Cena 580 Kč/ 500 ml

Všechny přípravky FILA prodává ASSO a odborně vám rádi poradí v showroomu v Biskupské ulici č. 8, v Praze 1.

www.asso.cz