Mytí a impregnace oken ve výšce, čištění žaluzií v Praze

 

Firma A SERVIS LIPKA v naší firmě v Praze myje okna již čtvrtým rokem. Na rozdíl od pracovníků předešlé firmy to s těmi z A SERVISU jde naprosto bez problémů. Předešlá firma na tuto práci najímala brigádníky, kteří svoji práci nedělali vůbec poctivě. Okna byla špatně umytá, žaluzie, které měli také umýt od prachu, ty dělali jen tak letmo, aby se neřeklo a některé neumyli vůbec. Celková organizace jejich práce byla naprosto chaotická.

 

 V naší firmě máme 110 oken a firma A SERVIS  je schopna všechny do týdne  pečlivě umýt, včetně oken ve výšce. Předešlá firma umývala okna 14 dní a kvalita odvedené práce se s tou od A SERVISU nedá vůbec srovnávat. A SERVIS myje okna opravdu velice kvalitně. Pracovníci této firmy pracují flexibilně a  pečlivě. Vše je naprosto čisté, včetně rámů a žaluzií. Z oken odstraní i zbytky od lepidel, což předešlá firma vůbec nedělala.

 

Máme okna i ve výšce, kde je potřeba zkušených pracovníků, kteří umí pracovat ve výškách za pomocí horolezecké techniky. A SERVIS má svůj tým zaměstnanců, kteří si s touto prací umí poradit naprosto bravurně. Na některá nedostupná okna ve výšce nanesli nanoimpregnační nátěr GLP a nám tak na dobu minimálně 4 let odpadly náklady na mytí oken na těchto těžko přístupných místech. S touto firmou jsme velice spokojeni a její službu mytí oken a práce ve výškách budeme využívat u nás v Praze  i nadále.

 

 

Mytí a nano impregnace oken. Práce ve výšce Praha

A SERVIS LIPKA, s.r.o. v oblasti mytí oken a výloh v Praze používá nejmodernější technologie a kvalitní pomůcky, které zaručí dlouhotrvající čistotu vašich prosklených ploch. Pro hůře přístupná místa používáme vysokozdvižné plošiny, hydraulické rameno, horolezeckou a speleologickou techniku.

Výškové práce provádí pouze odborně proškolení pracovníci, kteří jsou důkladně proškoleni dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

 

 

Místo fasád se skleněné panely používají čím dál více. Tento designový prvek je nejen hezký, ale také náročný na údržbu, proto našim zákazníkům nabízíme nano impregnaci oken, která je vhodná pro těžko přístupné prosklené plochy. GLP je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace. Tato impregnace je určena na sklo ( prosklené výlohy, okna, skleněné fasády, solární panely i na menší plochy skel s jemným ornamentem).  Je založena na lihové bázi a na skle vytvoří nano vrstvu. Okna poté již není potřeba umývat, jelikož tzv. lotosový efekt funguje spolehlivě 5 a více let. Špína se sráží do kuliček, které odfoukne vítr a oprší déšť.