Jaké bezpečnostní dveře vybrat?

Zda si i Vy přejete pro svou rodinu to nejlepší a snažíte se neustále aktivně zajímat o její bezpečí, pak se i Vám jistě budou hodit tipy, jak vybrat ty nejlepší bezpečnostní dveře pro bezpečnost Vaší rodiny. Bezpečnostní dveře GERDA, SHERLOCK, NAPAKO a dalších renomovaných firem, které bezpečí rozhodně zajistí, Vám přináší společnost D&L Mont.
 
 
 
 
 
  

Bezpečnostní dveře = jistota bezpečí
Lidé se často domnívají, že nemá cenu kupovat bezpečnostní dveře. Jedním z důvodů je, že ty nejlevnější „stojí skoro stejně jako dveře zdobené“. Podle ceny se však obyčejné dveře a bezpečnostní dveře nedají srovnávat. A ani drahé ozdobné dveře nemusí být v nejmenším bezpečnostní. Proto i ty nejlevnější bezpečnostní dveře jsou bezpečnější než jakékoli obyčejné dveře, které mají jen jeden zámek a visí na 3 pantech, které lupič překoná za několik vteřin. To si je třeba uvědomit.

dveředveředveře

Nejvhodnější bezpečnostní dveře
Jak vybírat dveře? Nejdůležitější je, že jste si zvolili kategorii bezpečnostních dveří. Všechny tyto dveře – alespoň tedy od renomovaných značek – mají atestaci a jsou vyztužené. Bezpečnostní dveře jsou navíc instalovány do speciálních zárubní, čímž se obrovsky odlišují od obyčejných, neboť je není možné vysadit. Další rozdíly naleznete v bezpečnostní třídě, jejich tloušťce a počtu čepů, které dveře jistí – u základních je počet čepů 3p + 6, u nejbezpečnějších dveří i 3p + 16. Více informací a kompletní nabídku bezpečnostních dveří naleznete na

www.dlmont.cz.