Nejlepší spaní je v postelích z masivu

Dřevo je materiál, který se pro výrobu postelí využívá odjakživa. Dřevěná postel dodá vašemu domovu pravé kouzlo a eleganci. Dřevo má totiž schopnost působit teplým pohodlným dojmem a navodí příjemnou atmosféru. V dnešní době se již pro výrobu postelí využívá ve velkém množství dřevotříska, ale ta nikdy nebude mít vlastnosti, jako přírodní dřevo. Především v pevnosti a eleganci je mezi těmito druhy značný rozdíl, který pozná i laik.

 

Hledáte opravdu široký výběr postelí?

Základem správného výběru postele je především široká nabídka. Mnoho prodejců je omezeno pouze na několik málo druhů a nesoustředí se na komplexní nabídku. To ovšem o prodejnách JENA nábytek rozhodně neplatí. V těchto prodejnách je pro vás připravena opravdu rozsáhlá nabídka postelí všeho druhu. Nechybí mezi nimi ani postele z masivu. Vybírat můžete z mnoha druhů manželských postelí, jednolůžkových postelí, dětských postelí, patrových postelí nebo postelí čalouněných. Aby byla nabídka kompletní nesmí chybět ani široká nabídka roštů a matrací, kterou také v prodejnách JENA nábytek najdete.

5 postelí z masivu, které se budou líbit i Vám

Ty z vás, kteří si oblíbili postele z masivu, JENA nábytek rozhodně nezklame. Jejich nabídka je opravdu široká a namátkou můžeme vybrat 5 druhů postelí z masivu, které vás jistě zaujmou. V dvojlůžkových postelích je to bezpochyby postel NINA.tento druh se vyrábí v rozměrech 160x200cm nebo 180x200cm. Její krásná barva přírodní borovice a ladné křivky vás jistě dokáží nadchnout. Dále pak je tu postel LAURA v barvě přírodního buku. V kategorii jednolůžkových postelí jsou velice zajímavé postele z masivu například Tina, která je z masivního bukového dřeva. Stejně tak je vyrobena i postel LAURA, která je také z bukového dřeva, ovšem s jiným designem.

Kompletní nabídku naleznete na www.jena-nabytek.cz.