Dezinfekční čištění koberců zlikviduje roztoče, bakterie a alergeny

Máme patrový dům a koberce jsou téměř všude včetně schodiště, které jsme potáhli kobercem, abychom neklouzali. Tím, že se po nich pohybujeme den co den, dostávají zabrat a už nevypadají dobře. Běžnou údržbu o koberce zvládám, ale když se do něj zašlape bláto nebo jiná nečistota, tak je to horší. Sice jsem to zkoušela vyčistit, ale skvrna nikdy nezmizela úplně.

Jednou jsem se už naštvala a vyhledala jsem profesionální pomoc, ale s výsledkem jsem bohužel nebyla spokojená. Byla jsem nucena hledat znovu, ale už jsem věděla, že se mám vyhnout firmám, které čistí koberce extraktorem. Tím pádem jsem se nemusela probírat tolika firmami. Nakonec jsem se rozhodla pro strojové čištění koberců Praha, které nabízí firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekční čištění koberců Praha, která má spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění koberců na víkend a těšila jsem se, jak to dopadne. V dohodnutou dobu dorazili pracovníci firmy a obhlídli si dům, aby věděli, kolik metrů koberců, jak velká míra jejich znečištění je čeká a kolik chemie mají namíchat. Nanesli chemii na všechny koberce i na schodiště a nechali ji nějakou dobu působit. Kdyby ji vynechali, tak by koberce nebyly správně vyčištěné. Působí zároveň dezinfekčně, váže na sebe veškeré nečistoty a ničí mikroorganizmy v koberci.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberce kartáčovat těžkým kotoučovým strojem, za kterým vznikala pěna s navázanou špínou. Schody se musely dělat ručně, protože stroj je moc velký a těžký na to, aby se s ním dalo pohybovat po schodech. Nakonec pustili vysavač, kterým odsáli všechnu pěnu z koberců pryč.

Musím říct, že jsem se tentokrát trefila při výběru firmy na čištění koberců do černého. Všechny koberce omládly, jejich barvy se opět rozzářily, byly krásně nadýchané a voněly. Nemohla jsem uvěřit, že to jsou pořád ty stejné koberce. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za skvěle odvedenou práci a její služby velmi ráda doporučím dál.

 

Precizní mytí oken zajistí profesionální firma! Výškové čištění fasád Praha

Minulý rok v létě jsem si zlomila nohu. Byla jsem tři měsíce pohybově omezená, takže to bylo opravdu nepříjemné. V tu dobu, co jsem měla tento úraz, jsem měla naplánované, že udělám kompletní úklid celého domu. Takhle to ale opravdu nešlo, tak jsem si řekla, že si na úklid zavolám nějakou šikovnou paní a jen jí budu říkat, co a jak. A tak se i stalo. Paní mi kompletně uklidila dle mých představ.

Jediné, co mi ještě zbylo, byla naše okna po celém domě. Jelikož bydlíme u vytížené silnice, tak jsou opravdu hodně zanesená. Rozhodla jsem se, že si na tuto činnost také nechám zavolat profesionální pomoc. Na internetu jsem našla spousty firem, které zajišťují mytí oken, ale po pročtení všech recenzí, hodnocení od zákazníků, různých komentářů a v rámci cenových nabídek, mi vyšla jako dobrá volba firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, čištění fasád Praha.

 

Firmu jsem zkontaktovala, popsala jim mé přání a hned mi řekli přibližnou cenovou nabídku, domluvili se mnou termín, který se hodil oběma stranám a zároveň mi byl popsán postup jejich práce. Kompletní informační servis.

V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS, kteří si v rychlosti proběhli dům, aby věděli, kde začít a pak se pustili do práce. Šlo jim to pěkně od ruky. Bylo vidět, že to nedělají poprvé. Nejprve pomocí rozmýváku důkladně umyli okna, následně je gumovou stěrkou setřeli do sucha a nakonec všechna okna vyleštili tak, že se leskla na všechny strany. Nejlepší na tom bylo to, že nepoužili žádné leštící přípravky, ale pouze bavlněnou plenu, díky které byla okna beze šmouh a dokonale čistá.

S firmou A SERVIS jsem byla velice spokojena. Práce jejích zaměstnanců byla rychlá, precizní a komunikace s firmou probíhala bez problémů. Vřele doporučuji.