Ekologická dřevostavba s minimální stopou na životním prostředí

Dřevostavby jsou ve světě bydlení stále více diskutovaným tématem. Důvod je prostý. Díky moderním technologiím získaly dřevostavby mnoho skvělých vlastností, které běžné domy jednoduše nemají a lidé navíc při bydlení v dřevostavbách šetří své peněženky.

 

 
 

Ekologická stavba není jen prázdný výraz
Na výstavbu i výrobu ekologických mobilních dřevostaveb se specializuje společnost MOBILE POINT CORPORATION a.s. Z jejich dílny pocházejí mobilní domy, které jsou vyrobeny ze 100% ekologických materiálů. Mobilní domy jsou vyrobeny v systému „Platform-Frame“, který se běžně používá u klasických dřevostaveb. Ekologické mobilní domy se skládají z dřevěné rámové konstrukce, která je nejen pevná a trvanlivá, ale zaručuje i skvělé tepelně izolační vlastnosti domu. Díky použitému materiálu (konstrukční systém a izolant) se mobilní stavby stávají i maximálně šetrnými k životnímu prostředí. Pokud tedy chcete bydlet efektivně a chcete udělat i něco pro přírodu, měl by pro vás být mobilní dům od společnosti MOBILE POINT. ideální volbou.

mobile-point.cz

Přizpůsobeno na míru
Konstrukce mobilních domů se maximálně přizpůsobí Vašim dispozičním požadavkům. Nic není překážkou. Stačí si rozmyslet, jaké velikosti místností chcete a budete je mít. Tento systém bydlení dokonce umožňuje i následné zmenšování či zvětšování obytné plochy a též eventuelní změnu dispozice. Mobilní moduly od MOBILE POINT se skvěle hodí také na výstavbu větších staveb, kde pomocí vyskládáním modulů až do 5ti pater můžeme vytvořit prakticky libovolnou dispozici. Důkazem toho je již několik realizovaných projektů výstavby mateřských škol, domovů pro seniory nebo i kancelářských prostor.

mobile-point.czmobile-point.cz

Bydlíte téměř okamžitě
Mobilní domy od společnosti MOBILE POINT jsou nejen ekologické, ale také šetrné k životnímu prostředí z pozice spotřebované energie při výrobě. Jedna z velkých výhod je velice krátká doba dodávky právě z důvodu prefabrikace ve výrobní hale. Se vším Vám rádi poradí odborníci na slovo vzatí ze společnosti MOBILE POINT.

Více informací o ekologických mobilních domech najdete na www.mobile-point.cz