Nové byty v Praze! Jaké lokality jsou nejžádanější?

 

Stále více obyvatel České republiky hledá bydlení v Praze. Do Prahy se za prací stěhují jednotlivci, mladé páry i rodiny s dětmi. Poptávka po bydlení v Praze je tedy obrovská, ale dobrou zprávou je, že je obrovská také nabídka. O tom se můžete přesvědčit na internetových portálech, zaměřených na nabídku volných bytů. Například na bytyprodejpraha.cz. A v jakých lokalitách je nabídka největší a které lokality jsou pro zájemce zajímavé?

 

Praha 7 – není velká, ale nic nechybí

Praha 7 je jedna z nejmenších pražských městských částí. To ale rozhodně neznamená, že by nabídka volných bytů v této lokalitě byla malá, právě naopak. Tato část Prahy je velmi blízko historickému centru města. Je tedy možné vybírat byty v domech, které jsou dominantní svou původní architekturou. Současně nechybí ano moderní novostavby developerských projektů. Z Prahy 7 je blízko do centra, ale nechybí ani bydlení v klidu a s množstvím zeleně.

 

Jedna z nejoblíbenějších lokalit u developerů – Praha 5

I Praha 5 je lokalitou, která je jednou svou stranou také blízko historickému centru. Ovšem končí až na okrajové části Prahy. Rozmanitost této lokality je obrovská a svůj vhodný prostor pro bydlení si zde najdou opravdu všichni zájemci. Tato městská část je také oblíbená u developerských společností k výstavbě novostaveb. Na území Prahy 5 jich můžete jen v současnosti najít přes 10.

 

Vynechat nesmíme ani Prahu 4

Také Praha 4 svým jedním koncem navazuje na centrum města a díky své velikosti je její druhý konec až na okraji Prahy. Právě díky velikosti je pestrost této části opravdu unikátní. V jediné lokalitě je ukryto poměrně značné bohatství, co se týče občanské vybavenosti, dopravní dostupnosti a zelených ploch. I zde je možné vybírat byty v novostavbách i ve starších domech.