Kvalitní hydroizolace šikmých střech

 

Stavíte nový dům a chcete mít jistotu, že se vše nepokazí v samotném závěru výstavby? Můžete vlastnit jakkoliv luxusní residenci nebo doslova moderně pojaté sídlo, s nedokonalou či neprofesionálně zhotovenou hydroizolací střech to nikam nedotáhnete. Hydroizolace šikmých střech, ale i těch plochých provádí společnost Hizol od roku 1996. Téměř dvacetiletá zkušenost napovídá o tom, kdo že je největším odborníkem v České republice. Společnost Hizol pracuje vždy s nejmodernějšími přístroji za použití nejlepších stavebních technik. Hydroizolace šikmé střechy má skvělou výdržnost i vlastnosti.

 

Vlastnosti hydroizolace šikmých střech

Mezi přední vlastnosti hydroizolace šikmých střech patří její spolehlivá odolnost vůči extrémním teplotám v rozsahu od -30°C až di +80°C. Díky použití moderní fólie Alkorplan se hydroizolace šikmých střech dá provádět jak na nových budovách, tak i při rekonstrukci se zachováním původních vlastností.

Barva hydroizolace šikmých střech je standardně dodávána v šedé barvě, pokud máte odlišné přání, stačí kontaktovat společnost Hizol a domluvit se na jakékoliv barvě. Realizace a pokládka hydroizolace šikmých střech probíhá v rychlém sledu a vše je kotveno ke střešní ploše, takže fólie ustojí i silné povětrnostní podmínky.

 

Výhody hydroizolace šikmých střech

Výroba fólie Alkorplan prošla během třicetileté výroby svým určitým vývojem, proto nyní může nabídnout dokonalou rozměrovou stálost. Alkorplan je známá po celém světě a díky svým unikátním vlastnostem si získala celou řadu příznivců.

Fólie je vhodná k použití v požárně nebezpečném prostoru, což dokazuje i celá řada certifikací. Rovněž se prokazuje výbornou svařitelností a to dokonce i po dlouhé expozici povětrnostním vlivům.

 

Pokud vás zajímají i další informace o hydroizolaci šikmých a plochých střech, přejděte na internetové stránky poskytovatele služby na adrese http://www.hizol.cz/.