EKOPLAST TELČ s.r.o. – vyberte si svůj nový bazén!

Ještě nemáte bazén? A chcete si ho pořídit? Tak na co čekáte, léto je za dveřmi, takže máte nejvyšší čas. Výběr bazénu vám ulehčí EKOPLAST TELČ s.r.o., která připravila bohatou nabídku zahradních bazénu za skvělé ceny!

Řešení pro každého – stačí si jen vybrat
V nabídce společnosti EKOPLAST TELČ s.r.o. naleznete bazény různých druhů a provedení. První kategorií jsou plastové bazény, ty nabízí EKOPLAST TELČ s.r.o. ve čtyřech základních provedeních – oválné, obdélníkové, kruhové nebo atypické. Všechny plastové bazény jsou extrémně odolné, protože jsou vyrobeny z polypropylenu s UV stabilizátorem a vztahuje se na ně záruka 10 let. Druhým typem jsou laminátové bazény – i ty nabízí EKOPLAST TELČ s.r.o. v několika provedeních. Společnost nabízí speciální laminátové bazény s Honey Comb Struktur, což je izolační plocha (15 mm), která je umístěna mezi vrstvami pryskyřice a laminátu. Tímto se zamezuje úniku teploty bazénové vody a navíc extrémně zpevňuje bazénovou vanu! Máte tak záruku nejvyšší kvality. Navíc pozor – kromě široké nabídky nabízí EKOPLAST TELČ s.r.o. kompletní dodávku bazénu včetně zabudování, zastřešení nebo slunečních kolektorů.

www.ekoplast.cz

Příslušenství nesmí chybět
V nabídce samozřejmě nechybí ani veškeré příslušenství k bazénům. V nabídce jsou filtrace, čerpadla, protiproudy, vysavače, solární panely, bazénové osvětlení nebo i solární sprchy či bazénové alarmy. Objednat si můžete také luxusní dlažbu v provedení umělý kámen, umělý pískovec nebo také vymývanou a tryskanou dlažbu. Ke svému bazénu si můžete pořídit bazénovou roletu nebo i funkční zastřešení.

Více informací o bazénech společnosti EKOPLAST TELČ s.r.o. najdete na www.ekoplast.cz.