Spojovací materiál pro profesionály i pro domácí kutily

Chcete spojovat jako profesionálové. Pokud máte v plánu výstavbu kvalitní konstrukce nebo chcete nějaký výrobek připevnit tak, aby opravdu pevně držel využijte spojovací materiál, se kterým pro jeho kvality pracují i ostřílení profesionálové. Nakupte si spojovací materiál od společnosti Akros.cz.Běžný spojovací materiál i netradiční výrobky

V sortimentu společnosti Akros si jistě vyberte ten pravý spojovací materiál pro vás. Všechny výrobky nabízené touto společností jsou vyrobeny z nerezové oceli a velmi snadno tak odolají i mezikrystalické korozi. Specialitami v sortimentu Akros.cz jsou například bezpečnostní šrouby. Bezpečnostní šrouby a vruty jsou osazeny speciálními hlavami s nestandardními bezpečnostními drážkami. Díky tomu je dokáže povolit jen ten, kdo má správný klíč.

 

Žádné duté prostory vás již nikdy nepřekvapí

Také znáte ten problém, když stěna materiálu, který potřebujete spojit je příliš tenká, nebo je materiál dutý a řezání závitu, přivaření nebo vtlačení není možné či vhodné. Tento problém můžete vyřešit až překvapivě jednoduše. Stačí využít nýtovací matice. Jednoduše vyvrtejte otvor v místě spoje, vložte nýtovací matici a zašroubujte do ní šroub. V mžiku máte spoj připravený. Nýtovací matice se vyrábějí v mnoha velikostech a se zápustnou i plochou hlavou.

Široký výběr těchto produktů a kompletní nabídku spojovacího materiálu z nerezu naleznete na www.akros.cz.