Dlažba CSB – CANTERA jako super imitace přírodního kamene

Významný dodavatel betonových dlažeb – společnost CS-BETON s.r.o. vytahuje další eso z rukávu. V jejich nabídce nyní najdete i designově neobyčejně provedenou dlažbu CSB – CANTERA.

Atraktivita v každém detailu
CSB – CANTERA je jedničkou mezi dlažbami. Svým vzhledem připomíná atraktivní mozaikovou skladbu plochých kamenů pečlivě opracovaných zkušeným kameníkem. Unikátní je i skládání této dlažby. Pokládka dlažby CSB – CANTERA vypadá na první pohled složitě, ale opak je pravdou. Ve skutečnosti jsou všechny betonové bloky identické, a proto se velmi snadno instalují. Pokládka dlažby CSB – CANTERA se provádí z pěti tvarově shodných bloků s různým rozložením vzoru na povrchu. Různé rozložení vzoru potom znemožňuje rozpoznat konkrétní vzor skladby.

/www.csbeton.cz/www.csbeton.cz

Zajímavé barevné řešení
Dlažbu CSB – CANTERA nabízí společnost CS-BETON s.r.o. v několika různých barevných provedeních. Dlažba je k dostání v barvách: šedá, červená, hnědá, okrová, černá nebo javor ale také v barevných mixech – Caoba, Gres, Basanita i Playa, které jsou velmi atraktivní. Díky svému charakteru krásně splynout s okolními přírodními prvky. Dlažbu CSB – CANTERA můžete použít i jako nášlapný blok v trávníkové ploše. Atraktivní je i cena. Dlažbu CSB – CANTERA můžete u CS-BETON s.r.o. pořídit již za 329 Kč za m2.

Pokud chcete mít kvalitní a líbivý exteriér, neváhejte a podívejte se na www.csbeton.cz naleznete zde i mnoho dalších zajímavých produktů.

www.csbeton.cz