Příjemnější návraty z vašich cest.

Také nesnášíte vybalování? Když je člověk ještě mladý, tašku po příjezdu domů jednoduše zahodí někam do kouta pokoje a pak kolem ní klidně chodí další týden. To asi všichni známe. Když už jste ale dospělí a vracíte se z výletů i s celou svou posádkou a všemi věcmi, jsou návraty domů poněkud náročnější. Musíte vše vybalit, vyprat a všechny potomky a mazlíčky nahnat rovnou do koupelny. To poslední, co v té chvíli ještě potřebujete je, abyste museli mýt všechnu sportovní výbavu a auto. A právě proto je ideálním parťákem na cesty mobilní čistič, díky kterému můžete své pohorky, kočárky, kola a ostatní výbavu jednoduše umýt po každém výletě. Tak věci naskládáte do auta čisté a nepřiděláváte si další práci na doma.

Pro milovníky dobrodružství, kteří jednoduše jen tak doma neposedí je mobilní čistič Kärcher OC 3 Adventure Box ideálním parťákem pro všechny jejich bláznivé cesty. Jeho integrovaná lithium-iontová baterie a odnímatelná nádrž na vodu umožňují používání i bez přípojky elektrické energie a vody.

Kärcher OC 3 čistí šetrným, ale efektivním plochým nízkotlakým paprskem vody vhodným pro citlivé povrchy, jako je outdoorové vybavení, tříkolka nebo kočárek pro výlety v přírodě s vašimi nejmenšími. OC 3 je vybaven LED kontrolkou, která signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Čistič obsahuje i široké příslušenství včetně univerzálního kartáče s měkkými štětinami, který lze umístit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty. Sací hadice dokonce dovoluje využívání vody i z alternativních vodních zdrojů, jako jsou například kanystry či barely.

Chcete se podívat, jak mobilní čistič funguje? Prohlédněte si video.

Na své si s takovým pomocníkem na cestách přijdou i maminky s dětmi. Každá určitě ví, jak může být dětský kočárek po takovém pořádném rodinném výletě zašpiněný. Pokud tedy nechcete auto po každém výletě do přírody celé vysát a umýt, jednoduše věci před naskládáním do auta opláchnete.

Další šikovné tipy najdete na www.karcher.cz nebo na www.svetcisteni.cz .