Po rekonstrukci následoval výběr osvětlení a dalšího vybavení

Abych udělal své mladé manželce co největší radost, rozhodl jsem se již minulý rok pro rekonstrukci našeho domu, který ji už potřeboval jako sůl. Věděl jsem, jak manželka snila o pěkné kuchyni, novém vybavení domácnosti a moderních krásných svítidlech. Jednou se mi svěřila, že by si moc přála, aby mohla náš byt sama vybavit, co se interiéru týká a že by chtěla v našem domovu navodit příjemnou atmosféru, aby nám v něm bylo ještě lépe. I proto jsem se rozhodl nezahálet a s pár dobrými kamarády jsme se pustili do kompletní rekonstrukce našeho obydlí. Předělat elektroinstalaci nebyla vůbec žádná sranda a pořádně jsme se při této činnosti také nadřeli.

 

Dal jsem manželce volné pole působnosti

Výsledek ale stál opravdu za to. Když přišlo na volby, jako je malování, pořízení a rozmístění nábytku a osvětlení, slavnostně jsem tuto funkci předal své nadšené manželce. Do výběru vybavení se pustili opravdu s vervou sobě vlastní a já mohu říct, že jsem opravdu šťastný, když vidím šťastnou ji. Přeci jenom si budeme pořizovat rodinu a bydlení by mělo být útulné a stylové a takové věci umí nejlépe zařídit ženy se vkusem pro krásno a praktičnost vybavení. Moje manželka, jak se ukázalo, styl opravdu má a to opravdu sympatický.

 

Vymalovali jsme a vybavili byt novými doplňky

Nejdříve jsme vymalovali – kuchyň teplou světlou oranžovou barvou, ložnici fialkovou a vstupní halo zelenkavou barvou. Pořídili jsme také novou pohovku a obývací stěnu do obýváku, to jsme potřebovali jako sůl. Novou kuchyň jsem nechával dělat na zakázku od známého, který je velmi šikovný truhlář a který mi zařídil vše, co jsme potřebovali, za opravdu příjemnou cenu, navíc vím, že jde o skvělou práci. Když manželka vybírala osvětlení, občas se se mnou poradila, která svítidla kam umístit, ale většinu vybrala sama a já musím říct, že mne její volba velmi mile překvapila.

 

Do obýváku patří osvětlení, které navodí příjemnou atmosféru

Do obýváku zvolila manželka pocitové LED svítidlo v podobě lampičky. Lampičky, které se dodávají s ovladačem a lze u nich regulovat jas světla, ale také barvu, kterou buď vyzařují anebo barvy plynule přecházejí z jedné na druhou, se ukázaly jako bezvadná volba a dodnes nezůstanou bez chvály návštěv a každého, kdo se u nás objeví. Protože byl svátek zamilovaných – Valentýn, svítidla se navíc bezvadně hodila pro navození příjemné a romantické atmosféry. Manželka udělala vynikající večeři, navodili jsme atmosféru pomocí pocitových svítidel a poslouchali příjemnou hudbu, večer zkrátka neměl chybu a znovu jsem se přesvědčil o tom, jak je mi s mou ženou příjemně. Manželka našla svítidla, o kterých zde píši, na této stránce http://www.uni-svitidla.cz/hledani?searchstring=%22led+lampi%E8ka%22.

 

Osvětlení ovlivňuje každodenní život

Osvětlení do domu ovlivňuje náš každodenní život a je důležité při práci, odpočinku i při potřebě navodit si pohodovou a útulnou atmosféru a má žena o tom zjevně ví své. Svítidla zvolila totiž dokonale, vše k sobě ladí a vypadá v prostoru a nově zrenovovaném interiéru velmi vkusně a moderně. Nyní, když máme nové vybavení, osvětlení a krásný útulný domov i bezpečně předělanou elektroinstalaci v domě, můžeme se těšit na společné spokojené chvíle v našem obydlí a mít lepší náladu pokaždé, když dorazíme domů.