S bateriovou škrabkou na led nemá mráz šanci

Blíží se zima, mrzne jako když praští a vy se klidně uvelebíte u krbu a užíváte si příjemného teploučka. Ale občas je potřeba opustit svůj dům nebo chatu a vyrazit do civilizace – do práce, za kulturou, na nákup nebo jen tak mezi lidi. Přijdete ke svému zamrzlému autu a s nelibostí se pustíte do škrábání skel. Škrábete, a škrábete a škrábete a ruce mrznou a vy pořád škrábete. Nyní to jde i jinak.

elektrickou škrabkou na led Kärcher EDI 4 (doporučená cena 1 290 Kč) očistíte námrazu na oknech vozu za 2 až 3 minuty. Elektrická škrabka váží jen 550 g a odstraní rychle a bez větší námahy i odolnější vrstvy ledu z oken automobilů. Práce s ní je jednoduchá. Přístroj je kompaktní a pohodlné uchopení za horní část zajistí i bezpečí vašim prstům, které tak nepřijdou do styku ani s čepelemi, ani s ledem. Zařízení lehce přitlačte na čištěný povrch a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní.

Škrabka je vybavena funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Zařízení nabíjejte doma pomocí přiloženého nabíjecího kabelu. Pro bezpečnou manipulaci a uskladnění je přístroj vybaven krycím víčkem. A pokud jsou plastové nože už hodně opotřebované, lze jednoduše vyjmout celý disk bez nářadí a vyměnit za nový.

Také vás napadá, že je to vynikající dárek pod stromeček? Potěšíte mámu, tátu, bratra, sestru, ale i dědu či strýčka.

www.karcher.cz