Modernizace oživí interiér kanceláří a povzbudí zaměstnance

 

Je prokázáno, že pracovní prostředí má velký vliv na výkony lidí, kteří v něm pracují. V tom případě by firma měla svým zaměstnancům vyjít vstříc a postarat se o jejich pohodlí. Modernizace se může týkat interiérového vybavení kanceláří i technického zařízení pracovišť. Proměna se nakonec dotkne i firemních klientů, kteří jistě ocení nový design kanceláří, a to vše v duchu identity a image společnosti. Služby v tomto oboru nabízí podnikům firma TOP OFFICE, která modernizaci zařídí od prvotního návrhu až po konečnou realizaci.
 

 

 

Práce mluví za vše

Veškerý sortiment služeb poskytovaný firmou TOP OFFICE je vidět například na fotodokumentaci k zmodernizovaným kancelářím firmy VARS BRNO. Došlo ke kompletní proměně interiéru, výměně kancelářského vybavení a sjednocení barevnosti, která koresponduje s celkovou firemní image. Sídlo společnosti je zařízeno italským designovým nábytkem a doplněno o atypické kusy vyrobené na míru. Interiér firmy byl prosvětlen a nyní mu dominují tři až čtyři základní barvy, které byly použity na nábytku, textiliích a na dalším vybavení. Kanceláře prošly modernizací od recepce až po pracovny TOP managementu.

 

 

Realizace manažerských kanceláří

Pracovní prostory členů vedení a pracovníků ve vedoucích pozicích byly zařízeny nábytkem pro TOP manažery z kancelářské kolekce E-Sile. Autorem jednoduchého a nadčasového designu je italská kancelář Perin & Topan. Moderní konstrukční řešení kancelářského nábytku zdůrazňuje funkční prvky a elegantní provedení. Předností této kolekce jsou jedinečné barevné kombinace a použité materiály, které si klient může vybrat ze vzorníku. Díky velkému počtu variant se může každá kancelář od té předchozí lišit.

 

Realizace sdružených pracovišť

Kanceláře pro operativu, konferenční místnosti a učebny byly zmoderznizovány za pomocí nábytku MATRIX. Díky své konstrukci, funkčnosti a variabilnímu sestavení, je možné tuto kolekci využít v open space i v jednotlivých kancelářích. Stoly, židle a úložné prostory lze libovolně sestavit, takže může vzniknout prostor pro velký počet pracovníků. V otevřených kancelářích zůstávají zaměstnanci po celý den ve vzájemném kontaktu. Díky dělicím stěnám ale mohou jednoduše získat pocit soukromí, který je třeba k soustředěné práci.

 

 

Kanceláře na míru

Vedle nábytku z katalogu byl, při realizaci nových interiérů pro firmu VARS, použit i atypický nábytek. Společnost TOP OFFICE v rámci svých služeb poskytuje bezplatnou konzultaci s architektem, který se postará o celou proměnu interiéru. V tomto případě navrhl výrobu některých kusů nábytku na míru klientovým kancelářím. Tento servis je vhodný pro všechny, kteří chtějí funkční řešení pro sebe i své zaměstnance.

 

 

Italský luxus

Celá modernizace kanceláří firmy VARS byla zakončena výběrem kvalitního sedacího nábytku. Společnost TOP OFFICE zajistila produkty italské značky MOVING. Pro potřeby klienta byla zvolena kancelářská křesla, židle a pohovky respektující ergonomii lidského těla. Recepce, kanceláře a konferenční místnosti jsou vybaveny kancelářskými křesly FORMA v moderním bílém designu. Červené sedací soupravy a křesla GIUNONE z kolekce Business byly využity v částech pro klienty a ve vstupní hale.

 

Díky kompletnímu servisu ze strany společnosti TOP OFFICE došlo k perfektní spolupráci s firmou VARS BRNO jako klientem. V rámci úspěšné modernizace se podařilo sjednotit a barevně sladit interiér sídla a celého pracoviště.