Poctivý zahradní nábytek od CBstyl

Sháníte skutečně kvalitní zahradní nábytek, který vydrží a bude dobře vypadat? Takový pro vás připravili u CBstyl.

Ruční práce mluví za vše

Současné době vládnou trhu napodobeniny nebo nekvalitní masově vyráběné výrobky, které nic nevydrží. CBstyl s tímto nešvarem bojuje. Pro své zákazníky si připravili kvalitní zahradní nábytek, za kterým naleznete poctivou českou práci.

Jaký je zahradní nábytek od CBstyl?

CBstyl se orientuje na výrobu dřevěného zahradního nábytku. V jejich nabídce naleznete v první řadě široký výběr křesel, židlí a stolů. Všechny jsou určeny buď na zahrádky nebo terasy domů, ale výborně se hodí i jako zařízení restaurací a jejich zahrádek. Každý kus nábytku je potom vyráběn ručně, samozřejmostí je i dvojitý nátěr.

Samostatně nebo komplet

U CBstyl styl si můžete objednat jednotlivé kusy nábytku, nebo si zakoupit rovnou celou sestavu. CBstyl nabízí sestavy nábytku v několika provedeních – masivní hospodský nábytek nebo i nábytek na terasy s oblým vzhledem. Záleží pouze na vašem přání.

Některé kusy jsou je také možné upravit dle konkrétních požadavků.

Široký výběr

Židlemi nebo stoly nabídka CBstyl nekončí. Připraveny pro vás jsou i altány, lehátka, pivní sety nebo slunečníky. Specialitou jsou také lavičky. Můžete zde sehnat jednoduché dřevěné lavičky k táboráku nebo elegantní lavičky určené do městských parků a mnohem více.

Pokud chcete na zahradě, terase nebo v restauraci sedět pohodlně a vkusně. Obraťte se na CBstyl. Kompletní nabídku nalezněte na www.zahradninabytek-cbstyl.cz . Pozor: na zahradní nábytek bez nátěru je 10% sleva !

www.zahradninabytek-cbstyl.cz