Nechcete dřevostavbu vybírat jen podle katalogu? Vytvořte si vlastní a originální!

Výstavba dřevostaveb se v dnešní době těší stále větší oblibě u širokého spektra zákazníků. Výstavbu dřevostavby si v dnešní době nechávají provádět mladé páry bez dětí, rodiny s různým počtem dětí, ale výjimkou nejsou ani dřevostavby pro 2 generace rodin. Každý z nás má samozřejmě na velikost a komfort bydlení odlišné nároky. Proto může být výběr domů z omezené nabídky typů velmi svazující. Nejlépe se samozřejmě budete cítit v takovém domě, který si navrhnete přesně podle vlastních představ.

 

Moc společností tuto variantu nenabízí, ale některé přeci jen!

V oblasti výstavby dřevostaveb se většina společností soustředí na výstavbu pouze omezeného počtu modelů a velikostí. Nadstandardní nebo odlišné provedení těchto připravených modelů je téměř u většiny firem nemožné. Naštěstí ještě existují společnosti, které dokáží postavit dřevostavbu přesně podle vašeho přání. O které se například jedná?

 

Specialistou je společnost Delta Svratka s.r.o.

Společnost Delta Svratka s.r.o. je na našem území jedním z největších výrobců dřevostaveb všech druhů. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou i stavbou dřevostaveb může svým zákazníkům nabízet mnoho nadstandardních služeb. Atypické dřevostavby nejsou pro tuto společnost vůbec žádnou překážkou. S ochotou vám postaví takovou dřevostavbu, jakou si budete přát.

 

Od návrhu až po realizaci

Se společností Delta Svratka s.r.o. můžete začít spolupracovat ještě předtím než začnou stavební práce. Další službou je totiž odborné poradenství zkušenými profesionály. Ti si vyslechnou vaše představy o bydlení a mohou vám pomoci dovézt celý projekt k dokonalosti. Společnost pak samozřejmě vyrobí dřevostavby na míru přesně podle projektu. Zajistí také kompletní stavební práce na této dřevostavbě.

 Golf-Bohdanec-5-1367833777

Kompletní informace najdete na www.deltasvratka.cz