Rodinné domy Štěrboholy nabízejí super moderní bydlení v příjemné lokalitě

Jen málokteré místo může nabídnout skvělé bydlení pro celou rodinu. Pokud i vy patříte mezi ty náročné a chcete bydlet v moderním domě na lukrativní lokalitě, měl by vás zajímat projekt Rodinné domy Štěrboholy, který realizuje renomovaná developerská společnost Finep. Zajímavostí přináší nové domy hned několik.

 

Již na jaře 2014

Projekt Rodinné domy Štěrboholy je realizován v atraktivní lokalitě Praha 10 – Štěrboholy mezi Dolními Měcholupy a starší zástavbou Šterboholy. Rodinné domy tedy vznikají v klidné části Prahy, která může nabídnout nejen plnou občanskou vybavenost, dobrou dostupnost do centra ale především i krásné prostředí plné zeleně a plno příležitostí ke sportovnímu vyžití. Díky tomu jsou rodinné domy Štěrboholy ideálním místem pro rodiny, které chtějí klid a současně chtějí zůstat ve spojení s velkoměstem. Projekt je nyní ve finální fázi a do domů bude možné se nastěhovat na jaře 2014. K dispozici bude celkem 21 nových domů.

 

Stylové bydlení v nadčasovém duhu

Rodinné domy se mohou pochlubit do detailu promyšleními dispozicemi. Jsou to totiž domy o praktických dispozicích 4+kk, které mají rozlohu od 118m2 až po 140m2 – nabízí tak dostatek místa pro všechny členy i větších rodin. U každého domu je navíc garáž pro jedno auto a jedno místo pro venkovní stání. Domy mají také zahradu, kde můžete trávit volné chvilky. Jistě také potěší, že stěny jsou postaveny z tepelně izolačního zdiva, takže šetříte náklady na vytápění. Domy mají kvalitní plastová okna, moderní interiérové dveře a v koupelně se nachází prvotřídní obklady RAKO a značková sanitární technika. Podlaha v místnostech je pokryta atraktivní a vysoce odolnou plovoucí podlahou.

 

Více o projektu se dozvíte na rodinne-domy-sterboholy.cz