Pomoc od profesionálů se vyplatí

A to ve všech oborech. Zejména potom v oblasti bydlení. Ať už jste vlastníkem rodinného domu nebo třeba průmyslového objektu, určitě oceníte pomoc od profesionálů ze společnosti Foukané izolace s.r.o., protože vám pomohou ušetřit! Zaměstnanci společnosti mají na českém trhu již více jak patnáctiletou historii a za tuto dobu pomohli již řadě spokojených zákazníků.

Rychle a kvalitně

Společnost Foukané izolace s.r.o. se zabývá úniky tepla z objektů a následné řešení této nepříznivé situace pomocí využití speciální metody foukané kamenné vlny. Jejich prací je najít optimální řešení pro každého zákazníka k jeho maximální spokojenosti. Co od společnosti Foukané izolace s.r.o. můžete čekat? Je to kvalitní poradenství i bezchybná a rychlá realizace.

Co je kamenná vlna?

Kamenná vlna je speciální izolační materiál, který zabrání nechtěnému unikání tepla z objektů. Jeho velkou výhodou je, že se aplikuje snadno a rychle a nevyžaduje žádné zdlouhavé a náročné přípravy. Technologii foukání kamenné vlny lze použít do dutin trámových stropů ale i na volnou plochu (vazníkové konstrukce, pultové střechy, klenbové i stropy).Její hlavní výhodou je vysoká funkčnost a trvanlivost!

Zakázka na míru

Společnost Foukané izolace s.r.o. chápe individuální potřeby každého zákazníka, proto od nich můžete čekat řešení šité na míru. Navíc mají pro své zákazníky připraven kompletní servis včetně finanční kalkulace zdarma.

Pokud chcete ušetřit, začněte izolovat! Více informací o metodě foukané izolace naleznete na www.foukaneizolace.cz.