Dokonalé zateplení fasád nabízí společnost PROFI am BAU CM

Není nad kvalitně zateplený domov. Stále hledáte ten správný způsob, jak toho dosáhnout? Už nemusíte. Řešení pro vás mají odborníci z PROFI am BAU CM.
Kvalita a nejmodernější postupy

Společnost PROFI am BAU CM nabízí zákazníkům nejvyšší kvalitu všech dodávaných produktů. Mezi ně patří i kontaktní zateplovací systémy (ETICS) PROFI, které garantují plnou funkčnost zabudovaného systému po dobu 25 let.


Zateplovací systém pro všechny fasády

PROFI am BAU CM má pro zákazníky připraveny dva druhy zateplovacích systémů. Jedná se o Profi EPS-System – kontaktní zateplovací systém s izolantem z polystyrenových desek. Profi EPS-System je vhodný pro většinu zateplovaných staveb, jako jsou rodinné domy, bytové domy a průmyslové objekty. PROFI am BAU CM nabízí také Profi Steinwolle-System (MW) – kontaktní zateplovací systém s izolantem z minerální vlny. Tento systém je

vhodný především pro stavby s požadavkem na zvýšenou požární odolnost.


Kvalitní a prověřená řešení

Oba zateplovací systémy od PROFI am BAU CM splňují všechny technické požadavky kvalitního zateplovacího systému. Kromě toho jsou prověřeny nezávislým a státem autorizovaným, zkušebním ústavem a samozřejmě odpovídají kritériím ETAG 004

a ostatním platným předpisům.


Revoluční novinka

PROFI am BAU CM nabízí ještě něco navíc. Pro zákazníky připravili i unikátní zateplovací systémy Profi UNI. Jedná se o zateplovací systémy Profi UNI-EPS a Profi UNI-MW, které slouží pro zateplení podkladu ze zdiva nebo z betonu. Mimo to dalším typem podkladu jsou desky na bázi dřeva nebo ocelový plech od tloušťky 0,6 mm. Nevhodným podkladem jsou sklo, plasty lamináty a živice. Oba systémy jsou samozřejmě certifikovány.

Pokud se chcete o zateplovacích systémech od PROFI am BAU CM dozvědět více, podívejte se na www.profiambau.cz . Naleznete zde i mnohem více!