Vyřešte problém se srážkovými vodami

Jak se efektivně zbavit srážkové vody, když už je půda nasáklá a není schopná další srážky pojmout? Chcete se ubránit stékající vodě tak, aby vaše domy a zahrádky v případě větších srážek nebyly touto vodou poškozeny? Využijte drenážní systém AS-KRECHT.

 

 

AS-KRECHT – systém pro akumulaci srážkových vod
Jedná se o vysoce efektivní akumulační a drenážní systém skládající se z lehké plastové perforované schránky. Tato schránka je vyrobena v půlkruhovitém tvaru uzavřeném z obou stran plastovými čely. Tím je vytvořen podzemní prostor s velkou kapacitou, který nejprve vodu akumuluje a poté se voda postupně zasakuje do ze zpevněných ploch a povrchů zpět do půdy. Tyto tunelové schránky mají oproti jiným drenážním systémům ( např. štěrk ) 100% kapacitu a představují úsporu více jak 2/3 objemu výkopů.

krechtkrecht

Jednoduchá montáž a perfektní výsledky
Nespornou výhodou systému AS-KRECHT je jednoduchost jeho montáže. AS-KRECHT je tvořen pouze třemi komponenty- půlkruhové tělo dlouhé 2,3m a dvě koncovky. Tělo drenážního systému se dá jednoduše napojovat tak, aby byla dosažena požadovaná délka odvodňovacího prostoru. Jednotlivé části jsou vyrobeny z recyklovaného polyetylénu a zaručují dlouhou životnost a odolnost. AS-KRECHT je skladný a lehký systém. Dopravní a instalační náklady jsou tak minimální.

Více informací o drenážním systému AS-KRECHT naleznete na www.asio.cz/cz/as-krecht